در نامه ای به وزارت ورزش؛

سازمان خصوصی‎سازی خواهان ارسال پرونده مالی پرسپولیس واستقلال شد

سازمان خصوصی‎سازی خواهان ارسال پرونده مالی پرسپولیس واستقلال شد

به گزارش فوری خرید سازمان خصوصی‎سازی در نخستین گام برای قیمت‎گذاری پرسپولیس واستقلال، در نامه‎ای به وزارت ورزش خواهان ارسال پرونده و صورتحساب های مالی مربوط به دو باشگاه شده است.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال كه هفته گذشته به تصویب هیات وزیران رسید، پروسه ای است كه انجام كارشناسی ها و بررسی های لازم و در كل تولید ساز و كارهای قانونی برای آن باید توسط سازمان خصوصی سازی صورت گیرد. تعیین قیمت گذاری برای دو باشگاه هم نخستین اقدامی است كه این سازمان باید در آغاز روند خصوصی سازی انجام دهد.
بر همین اساس سازمان خصوصی سازی در نامه ای به وزارت ورزش خواهان عرضه صورتحساب های مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال شده است.
یك مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر اظهار داشت: اطلاع از پرونده مالی سرخابی ها و وضعیت صورتحساب های مالی و بدهی آنها لازمه قیمت گذاری است. درخواست سازمان خصوصی سازی در این زمینه به صورت مكتوب به مدیران وزارت ورزش اعلام شده است. آنها هم قول همكاری داده اند اما تا به امروز هنوز مدارك لازم در اختیارمان گذاشته نشده است.
این مقام مسئول تصریح كرد كه اطلاع از وضعیت مالی پرسپولیس و استقلال و به خصوص بدهی های دو باشگاه، لازمه قیمت گذاری است.
به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، وزارت ورزش مدعی است در طول دو سال قبل بیشتر از ۹۰ درصد بدهی های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال كه مربوط به ۱۰ تا ۱۵ سال قبل می گردد پرداخت شده است.

1397/10/01
15:55:40
5.0 / 5
3148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
فوری خرید