با ارسال ابلاغیه ای اجرایی می شود

برگزاری نشست های تخصصی برای شناسایی چالش های شركت های دانش بنیان

برگزاری نشست های تخصصی برای شناسایی چالش های شركت های دانش بنیان

به گزارش فوری خرید بر مبنای ابلاغیه ای دستگاه قضا، ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه (دادگستری استان ها) و كانون های كارآفرینی در استان ها موظف به برگزاری نشست های تخصصی در جهت شناسایی مشكلات كسب و كارهای نوپا و دانش بنیان شدند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بر مبنای پیگیری های سازمان ملی كارآفرینی ایران در هفته جهانی كارآفرینی و توجه دستگاه قضا، كلیه كانون های كارآفرینی استانی موظف شدند با هماهنگی دادگستری ها و دبیرخانه های ستادهای استانی اقتصاد مقاومتی و با حضور كارآفرینان، استارتاپ ها، شركت های دانش بنیان و كسب وكارهای مبتنی بر نوآوری، نشست های تخصصی برگزار گردد و با شناسایی و احصاء موانع و مشكلات، نتیجه را به صورت مستمر به دبیرخانه مركزی پیگیری اجرای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گزارش كنند.
این ابلاغیه از جانب ستاد مركزی پیگیری اجرای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به كلیه رؤسای كل دادگستری های استان های سراسر كشور در جهت اجرای هرچه بهتر سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از كسب و كارهای مبتنی بر نوآوری و فناوری نوین ارسال شده است.
نشست های تخصصی هم به صورت مشترك میان ستادهای اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و كانون های كارآفرینی استانی برگزار می شود.
دكتر حسین سلاح ورزی، رئیس سازمان ملی كارآفرینی ایران یكی از مطالبات جدی كسب و كارهای نوپا، خلاق و دانش بنیان را مسائل مقرراتی، حقوقی، مجوزها و استعلام های زائد و دست و پاگیر دانست و اظهار داشت: بر این اساس این سازمان تلاش بر آن دارد با تعامل با دستگاه های مرتبط و استفاده از ظرفیت ها، همچون حمایت و همراهی قوه قضاییه برای حل این دغدغه جدی كارآفرینان و نوآفرینان اقدام نماید.
وی ایجاد مراكز نوآوری تخصصی، برگزاری نشست های مشترك، جشنواره های مرتبط، سمینار و گردهمایی هایی در جهت حل مسائل نوآوران و فناوران كشور و شناسایی و عرضه راهكارها و راهكارهای تسهیل كننده این كسب و كارها را بعنوان بخشی از اهداف این همكاری برشمرد.
سلاح ورزی خاطرنشان كرد: عملكرد قوه قضاییه در پشتیبانی از بنگاه های تولیدی و پشتیبانی از سرمایه گذاری، بسیار موثر و قابل توجه بوده و تكرار این تجربه برای تقویت و پشتیبانی از استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان هم حتما اثرگذار خواهد بود.1398/09/11
22:39:23
5.0 / 5
4859
تگهای خبر: اقتصاد , تجربه , تخصص , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فوری خرید