سیاست جدید ولوو

تولید خودرو های پاك بجای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی

تولید خودرو های پاك بجای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی

فوری خرید: بنظر می رسد كه شركت ولوو بمنظور رهایی از جریمه های سنگین بهتان تقلب در آلایندگی، می خواهد یك چهارم فروش خود در بازار اروپا را به خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست اختصاص دهد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بنظر می رسد كه با اتهامات جدید زیست محیطی شركت های خودروسازی جیپ، سوزوكی و ولوو، آنها به دردسرهای جدیدی افتاده اند و در صورتیكه نقصها مربوطه را برطرف نكنند، از فروش خودرو در اروپا منع خواهند شد.
به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، پس از آن كه گزارش های مختلفی درباب اتهامات جدید وارده به شركت های جیپ، سوزوكی و ولوو انتشار یافت، یكی از مقامات حمل و نقل جاده ای در آلمان اعلام نمود كه بعضی از مدل خودرو های شركت های مذكور مطابق قوانین و مقررات زیست محیطی وضع و اعمال شده در اتحادیه اروپا عمل نمی كنند و این خودروسازان موظف خواهند بود بمنظور تداوم حضور، فعالیت و فروش در این قاره سبز، مشكلات و نقصها مربوطه را هرچه سریعتر برطرف كنند.
حالا ولوو بعنوان یكی از بزرگترین خودروسازان جهان كه همواره سهم قابل توجهی در بازارهای جهانی به خود اختصاص داده، تصمیم گرفته است به منظورجبران خسارات زیست محیطی و پاكسازی بهتان تقلب در میزان انتشار آلایندگی موتور خودرو های دیزلی كه با قوانین و مقررات سخت گیرانه اتحادیه اروپا در تناقض است، تعداد قابل توجهی از میزان فروش خود در این قاره سبز را به خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست اختصاص دهد.
البته قبل از این نیز ولوو یكی از پیشگامان توسعه و تولید انبوه خودرو های برقی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی بود و همواره از برنامه های خود درباب معرفی و عرضه محصولات جدید خود سخن می گفت.
كارشناسان و مفسرین فعال در بازار خودرو اعتقاد دارند كه اظهارات اخیر ولوو نشان دهنده رشد و افزایش چشم گیر در حجم معاملات در بازار فروش خودرو های برقی خواهد بود. از آنجایی كه ولوو در سال ۲۰۱۹ میلادی ۴۶ هزار دستگاه خودروی برقی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی فروخت، ۱۰ درصد از آن میزان بسیار چشمگیری خواهد شد و این بدان معناست كه این بازار به طرز شگفت انگیزی رشد خواهدنمود.
هاكان ساموئلسون، مدیر ارشد اجرایی شركت سوئدی ولوو، در این خصوص خاطرنشان كرده است كه این شركت تا آخر سال جاری میلادی با افزایش میزان فروش خودرو های برقی به اهداف موردنظر اتحادیه اروپا دست پیدا خواهدنمود و از این جهت نگرانی وجود نخواهد داشت.
ایشان سپس اظهارات خود اضافه كرد: ما نمی خواهیم پول خودرا برای پرداخت خسارت و جریمه بدهیم بلكه می خواهیم از سرمایه های خود در جهت توسعه و تولید خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست استفاده نمائیم.
منبع:

1398/11/11
13:14:57
5.0 / 5
5276
تگهای خبر: بازار , خودرو , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید