به مناسبت دهه فجر؛

نوبخت به گلستان می رود

نوبخت به گلستان می رود

فوری خرید: رئیس سازمان برنامه و بودجه دوشنبه 21 بهمن به مناسبت دهه مبارك فجر بمنظور افتتاح و كلنگ زنی چندین طرح عمرانی و شركت در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان به این استان سفر می كند.به گزارش فوری خرید به نقل از سازمان برنامه و بودجه كشور، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور دكتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه به مناسبت دهه مبارك فجر بمنظور افتتاح و كلنگ زنی چندین طرح عمرانی و شركت در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان به این استان سفر خواهدنمود.
در آغاز عملیات اجرایی مسكن محرومین شهرستان آق قلا، بهره برداری از آب بندان ۴۷ هكتاری شادلی مهر شهرستان آق قلا و پروژه بهره برداری از طرح ۱۶۰۰۰ هكتاری آغاز عملیات اجرایی پروژه زهكشی اراضی و همین طور آغاز عملیات اجرایی بیمارستان گمیشان شركت خواهدنمود.
شركت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و حضور در برنامه «انقلاب» صدا و سیمای استان گلستان از دیگر برنامه های نوبخت در این سفر خواهد بود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور روز ۲۲ بهمن ماه در مراسم راهپیمایی شهر گرگان شركت خواهند كرد و نیز برای راهپیمایان سخنرانی خواهند داشت.


منبع:

1398/11/20
13:54:58
5.0 / 5
5100
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فوری خرید