ارز مسافرتی ارزان گردید

ارز مسافرتی ارزان گردید

فوری خرید: یورو مسافرتی امروز در بانك ها حدود ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان عرضه میگردد كه نسبت به آخرین روز هفته گذشته حدود ۷۰۰ تومان كاهش قیمت داشته است.به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، شعب ارزی بانك ها در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر كشورها نمایش می كنند كه نرخ آن در شعب ارزی بانك ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است. این نرخ امروز نسبت به چهارشنبه هفته گذشته حدود ۷۰۰ تومان كاهش داشته است.

نرخ خرید دلار در بانك ها كاهش یافت

همچنین تا ساعت ۱۳ امروز (۱۱ آذر)، نرخ خرید دلار با كاهش نسبت به روز گذشته در شعب ارزی بانك ها ۱۱ هزار و ۱۴۸ تومان است. از طرف دیگر، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانك ها باز نسبت به چهارشنبه هفته گذشته كاهش قیمت داشته و بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۱ تومان خریداری می كنند.

نرخ خرید هر پوند انگلیس باز در بانك ها ۱۴ هزار و ۲۳۵ تومان اعلام شده است. چهارشنبه هفته گذشته نرخ خرید دلار در بانك ها ۱۱ هزار و ۷۷۳ تومان و یورو ۱۳ هزار و ۲۹۶ تومان بوده است.

نرخ خرید ارز در بانك ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به صورتی كه نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانك ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان شروع شد و به بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان باز رسید. با این وجود از حدود سه هفته پیش بانك ها نرخ خرید دلار را كاهش دادند اما در هفته گذشته بار دیگر نرخ خرید دلار در بانك ها افزایش محسوسی داشت؛ تا جایی كه در روز چهارشنبه (۷ آذر) از بازار آزاد بیشتر شد.

بر اساس اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۴۰۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳۵۵۰ تومان و نرخ فروش پوند باز ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.
1397/09/11
19:16:18
5.0 / 5
5130
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فوری خرید