سقوط ۷۰۰ واحدی سهام داو جونز

سقوط ۷۰۰ واحدی سهام داو جونز

به گزارش فوری خرید شاخص سهام «داو جونز» بیشتر از ۷۰۰ واحد در روز پنجشنبه سقوط كرد و در حالیكه كمتر از یك ساعت تا آخر زمان نقل و انتقالات باقی مانده است، وارد فاز جدیدی از اصلاحات به منظور مقابله با ركود شد.


به گزارش فوری خرید به نقل از «سی ان بی سی» شاخص سهام در معاملات نه چندان پایدار بازار سهام ایالات متحده آمریكا در روز پنجشنبه به شدت سقوط كرد. سرمایه گذاران نگران گسترش كروناویروس در ایالات متحده هستند و شركت های آماری و تحلیل گران درباره اثرات منفی این ویروس بر میانگین شاخصهای اصلی بورس آمریكا اخطار داده اند.
شاخص سهام و میانگین صنعتی داو جونز بعد از سقوط ۹۰۰ واحدی در چند روز گذشته، باز هم شاهد ركود ۲.۶ درصدی به اندازه ۷۱۰ واحد بوده است. داو جونز به علت دارا بودن بدترین عملكرد از زمان بحران مالی به وجود آمده در هفته گذشته، در این هفته هم بیشتر از هشت درصد سقوط شاخصهای سهام خویش را تجربه كرده است.
این ركود و خسارت به وجود آمده در سهام داو جونز این شركت را وارد فاز جدیدی از اصلاحات به منظور خروج از این بحران می كند. داو جونز طی ۱۰ روز متوجه شد كه باید اصلاحاتی را برای خروج از این بحران به وجود آورد.1398/12/09
23:05:38
5.0 / 5
5199
تگهای خبر: بازار , بورس , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فوری خرید