نوبخت اعلام كرد

تابحال 1600 میلیارد تومان برای مقابله با كرونا پرداخت شده است

تابحال 1600 میلیارد تومان برای مقابله با كرونا پرداخت شده است

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با كرونا، اظهار داشت: تابحال 1600 میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با كرونا و دانشگاه های علوم پزشكی كشور پرداخت شده است.


به گزارش فوری خرید به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با كرونا اشاره كرد: تابحال ۱، ۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با كرونا و دانشگاه های علوم پزشكی كشور پرداخت شده است.
رییس سازمان برنامه و بودجه نوشته است: ‏افزون بر كمك به معیشت گروه های لطمه پذیر، اقدام دیگر دولت برای مقابله با ‎#كرونا تقویت نظام بهداشت و درمان برای خدمت به مردم بوده است كه تابحال ۱، ۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با كرونا و دانشگاه های علوم پزشكی كشور پرداخت شده است.

وی شب گذشته نیز از اختصاص دو بسته برای اقشار كم برخودار آگاهی داده بوده كه شامل كمك ماهیانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی برای ۳ میلیون ایرانی فاقد درآمد ثابت و وام یك تا ۲ میلیونی ۴ درصدی بدون ضامن برای ۴ میلیون نفر شاغل لطمه دیده همچون كارگران و اصناف است.


منبع:

1398/12/24
14:05:46
5.0 / 5
4139
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فوری خرید