در گزارش فوری خرید اعلام شد

سرپرستان خانوار، كد ملی را فقط به 6369 ارسال نمایند

سرپرستان خانوار، كد ملی را فقط به 6369 ارسال نمایند

به گزارش فوری خرید سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی كرونا اظهار داشت: سرپرستان خانوار برای دریافت وام یك میلیون تومانی، بعد از دریافت پیامك از سرشماره v.refah، كد ملی را فقط به شماره ۶۳۶۹ ارسال نمایند.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، دولت به دنبال شیوع ویروس كرونا و كاهش قدرت خرید مردم، مقرر كرد كه به حساب سرپرستان خانوار مبلغ یك میلیون تومان به صورت وام واریز شود كه اقساط ماهانه برای هر خانوار مبلغ ۳۵ هزار تومان است كه از یارانه تیرماه سال جاری به بعد كسر خواهد شد.
در این بین باتوجه به ابهاماتی كه در مورد نحوه ثبت كد ملی سرپرست خانوار وجود داشت، حسین میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اعلام نمود كه پیامكی كه از جانب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می شود، امكان ریپلای ندارد و افراد نمی توانند كد ملی خویش را به این سرشماره ارسال نمایند.
وی اضافه كرد: سرپرستان تا زمانی كه پیامك دریافت نكرده اند احتیاج به هیچ اقدامی نیست و بعد از دریافت پیامك، سرپرستان خانوار كد ملی خویش را حداكثر تا روز یكشنبه ۹۹/۱/۳۱ از طریق تلفن همراهی كه به نام سرپرست خانوار است صرفاً به شماره ۶۳۶۹ پیامك كنند. هیچ گونه سایتی برای این وام وجود ندارد.
میرزایی همینطور در مورد اینكه آیا تفاوتی در سرپرست های تك خانوار با سایر سرپرست ها وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: هیچ تفاوتی نیست. فرد چه سرپرست خانوار یك نفره باشد و چه سرپرست خانوار ۱۰ نفره، مشمول این طرح می شود.
وی تصریح كرد: اگر سرپرست خانواری شماره تلفن همراهی به نام خود ندارد باید صد در صد تهیه نماید، چون كه باید احراز هویت شود كه سرپرست در قید حیات هست. اگر می خواهد از این حمایت استفاده نماید بلاشك باید سیم كارتی به اسم سرپرست خانوار باشد.


1399/01/28
13:28:36
5.0 / 5
3728
تگهای خبر: خرید , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فوری خرید