رئیس سازمان خصوصی سازی

ارزش سهام عدالت ۸برابر شده است

ارزش سهام عدالت ۸برابر شده است

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: برای آزادسازی سهام عدالت منتظر نامه رهبری هستیم به محض اینكه اجازه داده شود این كار را دنبال خواهیم كرد.


علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان آزاد سازی سهام عدالت اظهار داشت: برای این كار منتظر اجازه رهبری هستیم به محض اینكه این اجازه داده شود فوراً برنامه ها را می چینیم و این كار را دنبال می نماییم. وی در پاسخ به این پرسش كه برآورد شما از ارزش فعلی سهام عدالت هر نفر چقدر است، اظهار داشت: به محض اینكه این سازوكار تأیید شود ما ارزش هر سهم را تعیین می نماییم. چونكه قیمت بورس نوسان دارد.
صالح افزود: مبنای زمانی برای تعیین ارزش هر سهم، روزی است كه نامه نهایی شود؛ بدین سبب نمی توان عددی قطعی گفت اما هم اكنون ارزش فعلی به بیش از ۸ برابر رسیده است.

گفتنی است وی در نشستی خبری در بهمن ماه سال قبل اظهار داشته بود: با توجه به این كه رهبری در ابتدا خواهان تشكیل سهام عدالت بودند، در این راستا رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برای كسب اجازه از ایشان جهت آزادسازی سهام عدالت نامه نوشته اند و ما منتظر پاسخ این نامه هستیم. یعنی ممكنست اصلاً به مجلس شورای اسلامی نرسد و بوسیله اجازه نامه مقام معظم رهبری این كار را انجام دهیم و اگر تا آخر سال (سال ۹۸) اجازه رهبری را كسب نماییم تا اختتام آبان ماه سال آینده سهام عدالت را آزادسازی خواهیم كرد.منبع:

1399/02/04
19:57:29
5.0 / 5
4282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فوری خرید