كارشناس بازار طلا و سكه:

دلار پایین تر بیاید طلا ارزان تر هم میگردد

دلار پایین تر بیاید طلا ارزان تر هم میگردد

فوری خرید: یك كارشناس بازار طلا و سكه از برگشت ثبات و آرامش به بازار طلا آگاهی داد و اظهار داشت: مردم خرید طلا را از سر گرفته اند.


مجتبی فیروزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به كاهش قیمت طلا كه به دنبال ارزان شدن دلار رخ داد، اظهار نمود: حالا حدود دو هفته است كه قیمت هر گرم طلا بین 300 تا 306 هزار تومان ثابت مانده و نوسان چندانی ندارد.
وی اظهار داشت: این ثبات قیمت آرامش را به بازار طلا برگردانده و سبب شده مردم به این قیمت عادت كنند.
این كارشناس بازار طلا و سكه قیمت فعلی حدود 300 هزار تومانی برای هر گرم طلا را بالا دانست و اظهار نمود: قیمت منطقی برای هر گرم طلا حدود 160 هزار تومان البته بر پایه دلار حدود 5000 تومانی است.
فیروزی، راه پایین آمدن نرخ طلا تا این قیمت را ارزان شدن دلار اعلام نمود و اظهار داشت: نوسانات دلار چندان قابل پیش بینی نیست.
وی از برگشتن رونق به بازار به دنبال ثبات قیمت ها هم یاد كرد و افزود: در ایام گرانی، مردم فقط سكه خریداری می كردند، اما حالا خرید طلا دوباره انجام میگردد و بازار تا حدودی از ركود خارج شده است.
به قول رییس پیشین اتحادیه طلا و جواهر كرمانشاه، هنور افرادی كه در زمان گرانی طلای زیاد خریده و در خانه ها نگهداری می كنند نسبت به فروش این طلاها اقدام نكرده اند. اگر این طلاها هم وارد بازار شود، باز هم شاهد كاهش قیمت ها خواهیم بود.1397/09/26
14:54:12
5.0 / 5
5478
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید