لوازم خانگی، لاستیك خودرو، شكر، برنج و نهاده های دامی اولویت نظارت بر بازار

لوازم خانگی، لاستیك خودرو، شكر، برنج و نهاده های دامی اولویت نظارت بر بازار

فوری خرید: معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت اعلام نمود كه محصولات لوازم خانگی، لاستیك خودرو، شكر، برنج و نهاده های دامی بعنوان كالاهای اولویت دار نظارتی در هفته منتهی به 28 خرداد ماه هستد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سید جواد احمدی اظهار نمود: بازرسان این سازمان به همراه سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های سراسر کشور در امتداد سیاست های کنترلی و نظارتی معمول، در هفته پیش رو رصد و پایش محصولات لوازم خانگی شامل یخچال، یخچال فریزر، تلویزیون و لباسشویی، لاستیک خودروسواری و سنگین، شکر، برنج و نهاده های دامی از قبیل کنجاله، سویا و ذرت را در اولویت بازرسی های نظارتی خود قرار داده اند.
همین طور بگفته وی بتازگی با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته با دیگر دستگاه های متولی و برگزاری گشت های مشترک در روزهای یاد شده تعداد زیادی بازرسی برای جلوگیری از سوءاستفاده برخی سودجویان و مراقبت از بازار پیرامون تامین و نظارت بر توزیع ۱۷ قلم کالاهای اساسی از جملهتخم مرغ، برنج، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز برای ساماندهی بازار مصرف صورت گرفته است.
این مقام مسئول در ادامه درباره آمار بازرسی های انجام شده در اردیبهشت ماه سال جاری نیز اظهار داشت: برمبنای آمار ارائه شده از طرف سازمان های صمت استانها، در اردیبهشت ماه ۱۷۷ هزار و ۵۳۴ بازرسی فقط درباب کالاهای اولویت دار از واحدهای صنفی و غیرصنفی درسراسر کشور انجام و منجر به تشکیل ۷ هزار و ۴۴۶ پرونده شده است.
او همینطور ارزش ریالی پرونده های متشکله را بیش از هزار و دو میلیارد و ۷۸۴ میلیون و ۷۱۴ هزار ریال اعلام نمود که تمامی این پرونده های تشکیل شده برای رسیدگی و صدور حکم به ادارات کل تعزیرات حکومتی استانها ارسال شده است.
منبع:

1399/03/26
15:31:23
5.0 / 5
3412
تگهای خبر: بازار , خودرو , كالا , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید