در ارتباط تصویری با رئیس جمهور رقم خورد؛

افتتاح پروژه آبرسانی به ۴۰ محله عشایری زیركوه خراسان جنوبی

افتتاح پروژه آبرسانی به ۴۰ محله عشایری زیركوه خراسان جنوبی

به گزارش فوری خرید خراسان جنوبی در ارتباط تصویری با رئیس جمهور و با حضور وزیر جهاد كشاورزی و استاندار خراسان جنوبی، پروژه آبرسانی به محلات عشایری شهرستان زیركوه به بهره برداری رسید.


بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته درمورد تحقق برنامه های گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر، پروژه آبرسانی به محلات عشایری شهرستان زیرکوه راه اندازی شد.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، این پروژه تحت عنوان "پروژه شهدای عشایر زیرکوه" به منظور آبرسانی به ۴۰ محله عشایری اجرا شده است.

هدف از اجرای این پروژه ارتقاء شاخص برخورداری از آب آشامیدنی سالم، ایجاد اشتغال پایدار و افزایش تولید محصولات دامی و امنیت مرزها است.

با اجرای این پروژه، ۶۲۰ خانوار دارای ۶۵ هزار رأس دام سبک از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

فاز اول این طرح به طول ۲۱ کیلومتر خط انتقال دهه فجر سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید که ۵۰ خانوار در ۲ محله عشایری از مزایای آب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

همینطور فاز دوم این پروژه در دهه فجر سال قبل راه اندازی شد و در این مرحله هم ۳۱۰ خانوار عشایری از آب بهداشتی برخوردار شدند.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از اقدامات بخش خصوصی و صندوق های خرد زنان روستایی در زمینه تولید و فرآوری محصولات ارگانیک شهرستان، زرشک و زعفران برگزار شده بود.

وزیر جهاد کشاورزی به منظور بازدید از پروژه های کشاورزی خراسان جنوبی به این استان سفر کرده است.
1399/07/14
23:08:30
5.0 / 5
2133
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید