نایب رئیس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس:

جای امنی برای مجرمان اقتصادی وجود ندارد

جای امنی برای مجرمان اقتصادی وجود ندارد

به گزارش فوری خرید نایب رییس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: هیچ جای امنی برای مجرمان اقتصادی وجود ندارد چونكه نیروی انتظامی و قوه قضائیه در عرصه بین الملل فعالیت جدی را در دستور كار قرار داده است.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در مورد پیام استرداد مجرمان اقتصادی برای سوداگران و برهم زنندگان بازار، تصریح کرد: این اقدام شایسته نشان دهنده ابتکار عمل نیروهای انتظامی و قوه قضائیه برای احقاق حق عمومی در عرصه بین الملل است.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: تردیدی برای مقابله با مجرمان اقتصادی نیست ازاین رو باید اذعان کرد داخل و خارج از ایران اسلامی برای مفسدان و اختلال گران اقتصادی ناامن است.
وی افزود: قوه قضائیه با همراهی مراجع انتظامی باید برای استرداد مجرمان اقتصادی خارج از مرزهای کشورمان تلاش کند و در این راستا قوه مقننه هم از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همینطور باید خاطرنشان کرد این اقدام قضائی نشان داد محیط کشور برای خادمان اقتصادی امن است و این افراد می توانند در سایه امنیت به توسعه کشور کمک کنند.


منبع:

1399/07/29
20:24:04
5.0 / 5
2120
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فوری خرید