شناسایی 20 شركت دانش بنیان با توان ورود به بازار اوراسیا

شناسایی 20 شركت دانش بنیان با توان ورود به بازار اوراسیا

فوری خرید: از جانب مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۰ شركت با ظرفیت و توان وارد شدن به بازار اوراسیا انتخاب شدند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، ۳۸۰ ردیف کد تعرفه، فرصتی است که بازار اوراسیا به شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور می دهد تا بتوانند محصولات و خدمات خویش را به ۵ کشور عضو این بازار عرضه کنند. کشورهای روسیه، بلاروس، قرقیزستان، ارمنستان و قزاقزستان در این بازار حضور دارند و از آبان ماه سال قبل با عضویت موقت ۳ ساله ایران در جمع خود موافقت کردند. هند و ترکیه هم در صف انتظار ورود به این بازار ایستاده اند.
مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اوایل سال جاری پروژه ای را جهت بررسی وضعیت صادراتی شرکت های دانش بنیان، رفع مشکلات صادراتی و ارتقای توان آنها برای این کار شروع کرد. در این پروژه بیشتر از ۱۴۰ شرکت دانش بنیان توانمند شناسایی شدند تا به بازار اوراسیا دسترسی یابند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، با عنایت به گستردگی موضوعات، برای این کار ۲۰ شرکتی که ظرفیت به مراتب بالاتری برای ورود به این بازار دارند، انتخاب و به کارگزار معرفی گشتند. نتایج این پروژه هم بزودی به شکل وبیناری آنلاین به دیگر شرکت ها عرضه خواهد شد.
منبع:

1399/08/06
13:10:46
5.0 / 5
2063
تگهای خبر: آنلاین , بازار , تعرفه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فوری خرید