دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام كرد

هیچ گونه افزایشی در قیمت نان اعلام نشده است

هیچ گونه افزایشی در قیمت نان اعلام نشده است

به گزارش فوری خرید دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه هم اکنون موضوع افزایش قیمت نان منتفی است، اظهار داشت: با عنایت به افزایش نرخ عوامل تولید و با بررسی های انجام شده، نرخ تخم مرغ درب مرغداری از ۱۲ هزار تومان به ۱۴ هزار تومان افزایش پیدا کرد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، عباس قبادی با بیان این مطلب، اضافه کرد: قیمت مصرف کننده تخم مرغ هم توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام خواهد شد.
وی افزود: افزایش نرخ عوامل تولید و نرخ نهاده ها، علت این افزایش قیمت بوده است که قیمت جدید با بررسی انجام شده در ستاد تنظیم بازار با حضور مسئولین جهاد کشاورزی تصویب گردید.
دبیر ستاد تنظیم بازار همینطور خاطرنشان کرد: با کسانی که تخم مرغ را بیشتر از قیمت اعلام شده بفروش برسانند برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.
قبادی همینطور اعلام نمود که تأمین نهاده ها خوب بوده است و تا چند روز آینده به یک شرایط نسبی در مبحث تخم مرغ خواهیم رسید.

هیچ گونه افزایشی در قیمت نان نداشته ایم
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هم اکنون مبحث افزایش قیمت نان منتفی است، اظهار داشت: قیمت نان در اختیار استانداری ها است، استانداران باید با انجام بررسی های لازم و توجه به افزایش هزینه ها، در مورد افزایش قیمت نان با عنایت به شرایط استان خود تصمیم بگیرند.
معاون بازرگانی داخلی وزرات صمت همینطور افزود: در ۳۱ استان کشور تابحال هیچ استانداری تغییر قیمت نان را اعلام نکرده است.

اقلام لبنی مشمول قیمت گذاری افزایش قیمت نداشته اند
بنا بر اعلام شاتا قبادی در مورد افزایش قیمت لبنیات هم توضیح داد: در اقلام لبنی که مشمول قیمت گذاری است، تغییر قیمت نداشتیم و اجازه افزایش قیمت را هم نخواهیم داد.
وی افزود: بیشتر از ۷۵ درصد محصولات لبنی در ۱۰ قلم کالای مشمول قیمتگذاری و حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد هم در ارتباط با سایر اقلام است که بر مبنای عرضه و تقاضا قیمت تعیین می شوند.
منبع:

1399/10/09
12:36:55
5.0 / 5
1642
تگهای خبر: بازار , فروش , كالا , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فوری خرید