آغاز سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیك از امروز

آغاز سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیك از امروز

به گزارش فوری خرید گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (چهارشنبه) به مدت چهار روز دو طرح پیش فروش یکساله و فروش فوق العاده را اجرا خواهد نمود. علاوه براینکه سومین مرحله از پیش فروش خودرو تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک اجرا می شود؛ دو محصول دناپلاس توربواتوماتیک و وانت آریسان این گروه خودروسازی در چارچوب چهاردهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو عرضه می شود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بر این اساس، در چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، برخلاف روال همیشگی فروش های فوق العاده که با قیمت قطعی و با موعد تحویل ۹۰ روزه اجرا می شوند؛ اینبار ایران خودرو می خواهد محصول وانت آریسان دوگانه سوز را با قیمت قطعی و موعد تحویل ۴۵ روزه عرضه نماید.
نکته قابل توجه در این فروش این است که در این طرح فروش، طبق مصوبه کمیته خودرو شروط عدم ثبت نام در ۴۸ ماهه گذشته در ایران خودرو وسایپا و همینطور داشتن پلاک انتظامی فعال برای متقاضیان خرید وانت آریسان دوگانه سوز اعمال نخواهد شد.همینطور در چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، خودرو دناپلاس توربواتوماتیک هم طبق روال مرسوم فروش های فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شده است.علاوه براین گروه صنعتی ایران خودرو، همزمان با اجرای چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده دو محصول خود، سومین مرحله از پیش فروش خودروی نورسیده خودرو " تارا" را در دو مدل دستی و اتوماتیک به مرحله اجرا گذاشته است که برپایه آن موعد تحویل تارا با گیربکس دستی، مهر الی اسفند ۱۴۰۰ و خودرو تارا با گیربکس اتوماتیک بهمن الی اسفند ماه ۱۴۰۰ خواهد بود. قیمت هر دو نوع این خودرو، مطابق با زمان قیمت خودرو در روز تحویل خواهد بود.
میزان پیش پرداخت لازم برای برندگان این مرحله از پیش فروش تارا به تفکیک نوع گیربکس به شرح زیر است:


این گروه خودروسازی در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و با هدف تسریع در مشارکت متقاضیان خرید محصولات، ثبت نام برای هر دو طرح ( پیش فروش یکساله تارا و فروش فوق العاده دناپلاس توربواتوماتیک و وانت آریسان دوگانه سوز) را از امروز (چهارشنبه) شروع کرده و به مدت چهار روز ( تا آخر روز شنبه ۱۶ اسفندماه) اجرا خواهد نمود.
متقاضیان هریک از این طرح ها، می توانند در این زمان نسبت به ثبت نام خودرو موردنظر خود اقدام نمایند. همچنان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که باردیگر بتوانند در این مرحله از طرح های فروش ایران خودرو، مبادرت به ثبت نام کنند.
همانند روال طرح های قبلی، بعد از آخر مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انجام و اسامی نفرات برگزیده بعد از گذشت حداکثر سه روز از آخر زمان ثبت نام، اعلام خواهد شد. بعد از آن هم مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا تمام مبلغ خودرو های طرح فروش فوق العاده و مبلغ علی الحساب خودرو تارا در طرح پیش فروش را واریز نمایند. طبیعتا عدم واریز در مدت مذکور، به منزله انصراف خواهد بود.
علاه براین همچنان طبق مصوبه کمیته خودرو، به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو ها، شرایط و محدودیت های پیشین شامل ۴۸ ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکتهای ایران خودرو و سایپا و نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی ( به جز وانت آریسان دوگانه سوز)، ضرورت عرضه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی وجود دارد.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام در این طرح ها، می توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir رجوع کنند.

منبع:

1399/12/13
14:16:47
0.0 / 5
1308
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فوری خرید