اعلام نرخ جدید قالیشویی

اعلام نرخ جدید قالیشویی

فوری خرید: رئیس اتحادیه قالیشویان تهران با بیان نرخ های جدید قالیشویی در آستانه شب عید از افزایش 25 تا 30 درصدی نرخ نسبت به سال قبل و همین طور کاهش 40 درصدی تقاضا به سبب شیوع ویروس کرونا آگاهی داد و به مشتریان هشدار داد که فریب واحدهای بدون مجوز را نخورند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، قالیشویی همچون کسب و کارهایی است که عموما با خانه تکانی شب عید رونق می گیرد، اما از سال قبل با شیوع ویروس کرونا و به دنبال آن کاهش رفت و آمدها و اعمال پروتکلهای بهداشتی این صنوف هم مانند سایر اصناف با کاهش تقاضا مواجه گشته اند.
در این رابطه حمید محمدی در گفت و گو با ایسنا، از افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی نرخ قالیشویی آگاهی داد و اظهار داشت: قالیشویان در سال ۱۳۹۸ افزایش قیمتی نداشتند در این افزایش قیمت نسبت به سال ۱۳۹۷ بوده است.
وی همین طور درباره تقاضای قالیشویی در آستانه شب عید، اظهار نمود: سال قبل در این مقطع به سبب شیوع ویروس کرونا با کاهش تقاضا مواجه بودیم. امسال هم با شیوع کرونای انگلیسی مردم بازهم بیشتر احتیاط می کنند. بدین سبب نسبت به وضعیت بازار شب عیدهای قبل از کرونا، حدود ۴۰ درصد کاهش تقاضا داشتیم.
رئیس اتحادیه قالیشویان تهران در ادامه از مردم خواست که به واحدهای قالیشویی که بدون مجوز و تنها با تراکت و تبلیغات اینترنتی وارد خانه آنها می شوند اعتماد نکنند، چونکه بررسی شکایت ها نشان می دهد، بیشترین شکایت از واحدهای است که بدون مجوز فعالیت می نمایند.
بگفته وی در این شکایت ها در مواقعی فرش به سرقت رفته یا رنگ فرش خراب شده، اما این واحدها پاسخگو نیستند و آدرس مکان مشخصی هم ندارند. بدین سبب بهتر است متقاضیان برای انتخاب قالیشویی به سایت اتحادیه قالیشویان تهران مراجعه کنند و یکی از واحدهای دارای مجوز را انتخاب نماید. در این صورت اگر خسارتی به فرش وارد شود، اتحادیه جوابگو است.
محمدی همین طور هشدارداد که تعدادی از واحدهای بدون مجوز در فضای مجازی تبلیغات کذب انجام می دهند، اما در نهایت کار آنها با این تبلیغات مغایرت دارد. برای مثال ممکنست قیمت ها پایین تر از نرخ اتحادیه اعلام کنند اما بعد در زمان انجام کار با عناوین مختلف و وعده شست وشوی خاص هزینه کزایی از مردم دریافت نمایند.
نرخ قالیشویی انواع فرش و موکت به همراه هزینه حمل و نقل و بسته بندی در ادامه آمده است:منبع:

1399/12/13
22:50:31
0.0 / 5
1977
تگهای خبر: بازار , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فوری خرید