در راستای اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی

كارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یكی از مناطق محروم قم

كارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یكی از مناطق محروم قم

به گزارش فوری خرید قم کارگاه تولید پوشاک تن آرا در جهت اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم راه اندازی شد.


بامداد امروز آیین افتتاح کارگاه تولید پوشاک تن آرا در جهت اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم با حضور دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی استان قم و بعضی از مسؤلان ذیربط برگزار شد.
در حاشیه این مراسم اعظم صفری مقدم بعنوان پیشران این پروژه در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: با هزینه های صورت گرفته موفق به اجاره ساختمان سابق پست در شهرقائم شدیم تا برای خانم های بی سرپرست یا بدسرپرست کارگاه تولیدی پوشاک را راه اندازی نماییم تا با فروش پوشاک تولیدی توسط آنها بتوانیم کسب درآمدی برایشان به ارمغان بیاوریم.
وی اضافه کرد: این نیروها توسط بنده آموزش دیده و به تولید پوشاک مشغول می شوند اما حالا با مشکل کمبود تجهیزات مواجهیم و امیدواریم تا مسئولین و خیرین به ما در جهت تحقق اهداف بالاتر کمک کنند.
صفری مقدم افزود: تابحال ۱۶ نیرو در این کارگاه اشتغال دارند درصورتی که با تأمین تجهیزات می توانیم تا ۵۰ نفر نیروی شاغل در این کارگاه داشته باشیم.
یکی از نکات قابل تامل در این مراسم عدم حضور بعضی از مسؤلان برای حضور در این مراسم، به جهت اهمیت جایگاه افزایش تولید ملی و اهمیت توسعه مشاغل خانگی بعنوان یکی از مهم ترین الگوهای اقتصاد اسلامی و حل مشکلات بیکاری بخصوص در مناطق محروم، به رغم دعوت رسمی بود.
منبع:

1399/12/20
18:11:43
0.0 / 5
1411
تگهای خبر: اقتصاد , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید