قم، در راه توسعه مشاغل خانگی است

قم، در راه توسعه مشاغل خانگی است

به گزارش فوری خرید قم مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی قم اظهار داشت: امروز قسمتی از مبحث توسعه مشاغل خانگی محقق شده و راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کمک پیشران طرح خانم صفری مقدم انجام پذیرفت.


یاسر شریفی امروز در حاشیه آیین افتتاح کارگاه تولید پوشاک تن آرا اظهار داشت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شروع شده و اجرای آن به جهاد دانشگاهی سپرده شده است و در استان قم هم ما طرح را در سه فاز آمایش منطقه ای، ظرفیت ها و خدمات قابل عرضه و اتصال به بازار پیگیری و اجرا می نماییم.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی با کمک پیشران های موجود در استان قم در حال شناسایی ظرفیت های قابل استفاده استان است و امیدواریم تا در آینده شبکه سازی بین متقاضیان وپیشران ها بیشتر شکل بگیرد.
مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی قم افزود: امروز قسمتی از مبحث توسعه مشاغل خانگی محقق شده و راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کمک پیشران طرح خانم صفری مقدم انجام پذیرفت.
وی ادامه داد: در آینده برای شناسایی بازارهای فروش بیشتر بطور قطع به این مجموعه کمک خواهیم کرد و فروش اینترنتی را هم برای آنها راه اندازی می نماییم.
شریفی اظهار نمود: ساختمان سابق اداره پست در محله شهر قائم همچون ظرفیت هایی بود که توسط دفتر تسهیلگری جهاد دانشگاهی استان قم شناسایی شد و الان با عنوان کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کار گرفته شده است.
وی ادامه داد: این کارگاه تولیدی در دو مبحث آموزش و تولید در حال انجام امور است و امیدواریم با ادامه این چرخه نیروهای بیشتری در این کارگاه آموزش دیده و وارد بازار کار شوند.
منبع:

1399/12/21
00:44:17
0.0 / 5
2034
تگهای خبر: بازار , خدمات , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فوری خرید