در گفت وگو با فوری خرید اعلام شد

جزئیات توزیع سیب و پرتقال شب عید در تهران

جزئیات توزیع سیب و پرتقال شب عید در تهران

فوری خرید: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام نمود که توزیع پرتقال و سیب ایام پایانی سال و نوروز 1400 از 25 اسفند در تهران شروع می شود.


یداله صادقی در گفت و گو با ایسنا، درباره قیمت میوه ها نیز اظهار داشت: هر کیلو پرتقال تامسون با نرخ ۱۱ هزار و200 تومان و سیب قرمز ۸۹۰۰ تومان در ۲۶۰ نقطه شامل میادین میوه و تره بار شهرداری، عرضه می شود.
وی اضافه کرد: برمبنای پیش بینی انجام شده ۴۰۰۰ تن پرتقال و سیب در سردخانه نگهداری و آماده توزیع است و کمبودی دراین خصوص وجود ندارد.
به گفته این مقام مسئول باتوجه به تفاهم نامه صورت گرفته با اتحادیه باغداران دماوند، عرضه سیب توسط این اتحادیه در سطح شهر تهران نیز درتنظیم بازار این کالا تاثیر شایان توجهی خواهد داشت.
به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، برمبنای آخرین گزارش میدانی ایسنا از بازار میوه و صیفی در هفته گذشته، قیمت هر کیلو پرتقال تامسون ۱۲ هزار تا ۱۸ هزار تومان، پرتقال شهسوار ۱۳ هزار و ۵۰۰تومان، پرتقال جنوب ۳۸ هزارتومان، سیب زرد ۱۳ هزار و ۸۰۰ تا ۱۶هزار تومان و سیب قرمز ۱۴هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.
اخیرا گرانی میوه در آستانه شب عید انتقاداتی به همراه داشته که وزارت صنعت، معدن و تجارت وعده داده با عرضه میوه دولتی این قیمت ها کم شود.
منبع:

1399/12/24
12:34:19
0.0 / 5
1385
تگهای خبر: بازار , دولتی , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فوری خرید