حدادی:

به معیشت و رعایت شأن و منزلت مردم توجه گردد

به معیشت و رعایت شأن و منزلت مردم توجه گردد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در تذکری به وزیر صنعت اظهار داشت: به معیشت و رعایت شأن و منزلت مردم توجه گردد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: چرا جدیت لازم در تنظیم و توزیع بازار وجود ندارد؟ آیا پس از ۷ سال شعار کافی نیست؟
وی خطاب به وزیر کشاورزی و وزیر صنعت اظهار داشت: وزیر کشاورزی، توزیع بموقع و عادلانه نهادهای کشاورزی و حمایت بموقع از کشاورزان مورد توجه باشد، آقای وزیر صنعت به معیشت و رعایت شأن و منزلت مردم توجه گردد.
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس به رئیس بنیاد مسکن کشور تذکر داد: امروز روستاهای ما به نگاه بسیار وسیع و توسعه پایدار نیاز دارند، امروز طرح های هادی مشکلاتی برای مردم بوجود آورده است، کارشناسان دقت لازم را در رعایت حال مردم را ندارند، به اسم قانون مردم روستا را به سمت فروش املاک کشاورزی و فرار از روستاها تشویق می نماییم در حالیکه اگر کارشناسان در بررسی طرح های هادی روستایی مولفه های منطقی را رعایت نمایند می توانیم به توسعه پایدار در روستاها کمک نماییم و تولید کشاورزی را رونق دهیم.
او همینطور در انتها بیان نمود: متاسفانه امروز نگاه صحیح به تولید کشاورزی شاهد نیستیم، وزیر نیرو به نیاز کشاورزان در حوزه تخصیص لازم آب کشاورزی توجه کند، در شهرستان های حوزه انتخابیه انتظار داریم مشکل آب کشاورزی هم حل شود.1399/12/26
20:39:26
0.0 / 5
1617
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید