رییس میز عمان اتاق بازرگانی بندرعباس:

ارتباط تجاری با كشور عمان به بالاترین حد خود رسیده است

ارتباط تجاری با كشور عمان به بالاترین حد خود رسیده است

فوری خرید: هرمزگان رئیس میز عمان اتاق تجاری بندرعباس اظهار داشت: خوشبختانه سطح مراودات تجاری ما با کشور عمان به نقطه قابل قبولی رسیده است و بدون شک در سال آتی به به بالاترین سطح خود خواهد رسید.خمیس جابری نخیلو در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عملکرد قابل توجه میز عمان اتاق تجاری بندرعباس، اظهار نمود: ارتباط با کشور عمان به بالاترین حد خود رسیده است و امید است با کاهش شیوع ویروس کرونا شاهد سرعت در انجام مراودات تجاری باشیم.

وی همین طور از سرعت پیگیری ها جهت راه اندازی خط مسافربری دریایی بین بنادر شرق استان هرمزگان و عمان آگاهی داد و اضافه کرد: ستاندن مجوز شناورهای مسافری در چهار بندر عمان در شرف صدور است.

رئیس میز عمان انجام برنامه ریزی با مجوزهای خاص صورت گرفته جهت جذب توریست و مسافر و ایجاد پل ارتباطی بین بازرگانان ایران و عمان با هدف صادرات محصولات کشاورزی را از دیگر اقدامات انجام شده توسط میز عمان عنوان نمود.

وی از حضور نماینده ایرانی توسط دو سوداگر عمانی بمنظور صادرات مواد معدنی، سنگ و مصالح ساختمانی آگاهی داد و اضافه کرد: فعالیت آنان از ابتدا سال جدید شروع خواهد شد.

جابری نخیلو در آخر اشاره کرد: همین طور به پیشنهاد رئیس مرکز داوری اتاق تجاری پیگیری ها برای ایجاد ارتباط بین دو موسسه حقوقی در ایران و عمان جهت ارائه مشاوره های حقوقی به بازرگانان ایرانی در عمان و همین طور بازرگانان عمانی در ایران ادامه دارد و به زودی مرحله امضا تفاهمنامه خواهد رسید.

منبع:

1399/12/27
11:33:52
0.0 / 5
1383
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فوری خرید