معاون امور زراعت وزارت جهاد كشاورزی خبر داد

تصمیم گیری دولت برای تعادل بین قیمت خرید گندم و نهاده های دامی

تصمیم گیری دولت برای تعادل بین قیمت خرید گندم و نهاده های دامی

خوزستان معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به قیمت امسال خرید محصولات کشاورزی اظهار داشت: درباب گندم و محصولات رقیب گندم بعنوان نهاده دامی، امیدواریم دولت در چند روز آینده تصمیماتی بگیرد که تعادل بین قیمت گندم و قیمت جو و ذرت و سایر نهاده های دامی برقرار شود.جواد وفابخش در حاشیه بازدید از مزارع کشاورزی دزفول و شوش که امروز (۱۲ فروردین ماه) انجام شد، اظهار نمود: امروز در امتداد بازدید از مناطق عمده تولید کشاورزی کشور، فرصتی دست داد تا در استان خوزستان از شهرستان های دزفول و شوش بازدید نماییم.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: مزارع گندم، کلزا و چغندر قند در این مناطق از وضعیت بسیار خوبی برخوردار می باشند و خوشبختانه با وجود اینکه بارندگی در سطح کشور و به ویژه در استان خوزستان گرفتار نقصان بوده است اما تولید تا این مرحله با کمترین خسارت از عوامل خسارت زا انجام شده است.

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد: کشاورزان زحمت کشیده اند و امیدواریم تولید بسیار خوبی در روزها و ماه های آتی از استان خوزستان برداشت نماییم.

وی درباب قیمت خرید محصولات کشاورزی از کشاورزان اضافه کرد: خوشبختانه امسال شورای قیمت گذاری و سیاست گذاری، اقدامات خوبی انجام داد که با هماهنگی دولت تعدادی از این اقدامات در حال تکمیل است.

وفابخش اظهار داشت: درباب گندم و محصولات رقیب گندم بعنوان نهاده دامی، امیدواریم دولت در چند روز آینده تصمیماتی بگیرد که تعادل بین قیمت گندم و قیمت جو و ذرت و سایر نهاده های دامی برقرار شود و بتوانیم محصول گندم کشاورزان را برای خودکفایی کشور در تولید گندم و برای تامین نان کشور، در سیلوها داشته باشیم.
1400/01/13
15:39:57
5.0 / 5
1389
تگهای خبر: خرید , كشاورزی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
فوری خرید