معاون وزیر صمت:

لیست مقررات مخل كسب و كار به هیات مقررات زدایی

لیست مقررات مخل كسب و كار به هیات مقررات زدایی

به گزارش فوری خرید معاون وزیر صمت اظهار داشت: لیست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات مخل بیرونی حوزه صنعت، معدن و تجارت و راهکارهای پیشنهادی اصلاح آنها به وزارت اقتصاد جهت طرح در هیات مقررات زدایی ارسال شد.به گزارش فوری خرید به نقل از وزارت صمت، سعید زرندی اعلام نمود: لیست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات مخل بیرونی حوزه صنعت، معدن و تجارت و راهکارهای پیشنهادی اصلاح آنها به وزارت اقتصاد و دارایی جهت طرح در هیأت مقررات زدایی ارسال شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سالجاری و در جهت تحقق شعار مانع زدایی از حوزه تولید و در مورد لغو مجوزهای دست و پا گیر و تسهیل و تسریع در صدور مجوزهای ضروری برای فعالان اقتصادی لیست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات بیرونی (برون دستگاهی) که باعث وقفه و اختلال در صدور مجوزهای حوزه صنعت، معدن و تجارت شده اند جهت طرح در هیأت مقررات زدایی ارسال شده است.
وی اضافه کرد: این لیست با همفکری و نظرخواهی از فعالان تولیدی و اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی، خانه های صنعت، اتاق بازرگانی و دیگر انجمن ها تهیه شده است.
زرندی در ادامه توضیح داد: ۹ مورد در بخش صنعت، ۵ مبحث در بخش معدن و ۵ مورد در بخش صنوف در این فهرست به همراه پیشنهاد اصلاح آن دیده شده است.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت اظهار داشت: این لیست، موضوع هایی بود که در اختیار هیأت مقررات زدایی می باشد و سایر موضوعات دیگر برای مانع زدایی در سطوح بالاتر دنبال می شود.


منبع:

1400/01/27
12:50:25
5.0 / 5
1504
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فوری خرید