اتصال الكترونیكی انبارهای اموال تملیكی سراسر كشور

اتصال الكترونیكی انبارهای اموال تملیكی سراسر كشور

به گزارش فوری خرید مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی اموال تملیکی از اتصال برخط انبارها طی سالجاری اطلاع داد.به گزارش فوری خرید به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، حسین قمری از اتصال الکترونیکی انبارهای اموال تملیکی به منظور تبادل برخط داده ها و اطلاعات طی سالجاری در سرتاسر کشور اطلاع داد و ضمن اشاره به فاصله انبارهای تحت تملک سازمان از ساختمان های اداری، عنوان کرد: با اجرای طرح اتصال انبارهای سازمان به شبکه سراسری، تمام فرآیندها همچون تشکیل پرونده و صدور قبض انبار در محل انبار صورت خواهد پذیرفت. علاوه بر آن نظارت و رصد کالا به صورت شفاف و سیستمی پایش می شود.
مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در مورد پیشرفت این پروژه، با اشاره به اینکه در سرتاسر کشور ۸۶ انبار کالای تملیکی وجود دارد، اظهار داشت: تابحال ۲۲ انبار در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده اند که امکان صدور قبض انبار در محل را دارند و مابقی انبارها هم در بازه زمانی شش ماهه به سامانه متصل می شوند.
این مقام مسئول با تکیه بر اینکه در جهت اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صدور قبض انبار الکترونیک پس دریافت کالا از کاشفین (دستگاه های مربوطه) همچون وظایف این سازمان است، بیان داشت: طرح فوق اقدامی موثر در جهت اجرای قانون بوده که به شفافیت و سلامت اداری می انجامد.
وی افزود: هم اکنون کاشفین با صورتجلسه های دستی کالاهای مکشوفه را به سازمان تحویل می دهند که بر مبنای قانون می بایست کالا با صورتجلسه های الکترونیکی و سیستمی حاوی شناسه یکتای پرونده های قاچاق تحویل سازمان گردد تا در ادامه قبض انبار از جانب سازمان صادر شود.
قمری اضافه کرد: بنابراین عدم اجرای بخش فوق توسط کاشفین سبب شده تا ورود اطلاعات صدور قبض انبار توسط کاربر صورت می گیرد و همین عامل، علاوه بر افزایش زمان انجام کار، خطای انسانی در ثبت اطلاعات را به همراه دارد.

1400/02/09
13:05:48
5.0 / 5
1418
تگهای خبر: فروش , فناوری , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فوری خرید