رئیس سازمان شیلات ایران عنوان كرد

اقشار با درآمدهای مختلف، امكان خرید ماهی دارند

اقشار با درآمدهای مختلف، امكان خرید ماهی دارند

به گزارش فوری خرید خوزستان رئیس سازمان شیلات ایران با اشاره به صحبت های اخیر در خصوص لزوم تغییر ذائقه مردم از گوشت قرمز و مرغ به سمت مصرف آبزیان اظهار داشت: برای لایه های مختلف اجتماعی از ماهیان ارزان تا ماهیانی با قیمت بالا، محصولات تولیدی وجود دارد.نبی اله خون میرزایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مطابق برنامه ریزی ها، امسال باید یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن تولیدات شیلاتی در حوزه های صید و صیادی و آبزی پروری در کشور داشته باشیم و امیدواریم با پشتیبانی ها و رفع موانع تولید، این عدد را محقق نماییم.

وی با اعلان اینکه مصرف سرانه مصرف آبزیان در کشور حدود ۱۳.۵ کیلوگرم است، اضافه کرد: با افزایش تولیدات در حوزه صید و صیادی و آبزی پروری امیدواریم این سرانه در کشور ارتقا یابد.

رئیس سازمان شیلات ایران با اشاره به صحبت های اخیر در خصوص لزوم تغییر ذائقه مردم از گوشت قرمز و مرغ به سمت مصرف آبزیان اظهار داشت: برای لایه های مختلف اجتماعی از ماهیان ارزان تا ماهیانی با قیمت بالا، محصولات تولیدی وجود دارد.

خون میرزایی اشاره کرد: امکان تامین نیاز مردم به آبزیان از نظر کمی و همین طور به لحاظ قیمت وجود دارد برای اینکه آبزیان را می توان با قیمت های متفاوتی تهیه کرد و برای همه اقشار جامعه قابلیت خرید برقرار است.

رئیس سازمان شیلات ایران اظهار داشت: در تلاش هستیم که آبزیان بی واسطه تر به دست مردم برسند؛ این کار موجب می شود که دسترسی مردم به تولیدات شیلاتی، تسهیل و قیمت آبزیان نیز تعدیل شود.

وی اضافه کرد: برای همه اقشار جامعه، آبزیان مختلفی برای خرید وجود دارد؛ گونه های مختلف آبزیان از "بیگ هد" تا "خاویار" برای مردم و اقشار مختلف جامعه وجود دارد و هر کسی باتوجه به سطح درآمد خود می تواند ماهی و آبزیان خریداری کند.

منبع:

1400/02/21
22:07:06
5.0 / 5
2015
تگهای خبر: خرید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فوری خرید