عرضه توانمندی های صادراتی با برگزاری نمایشگاه دائمی

عرضه توانمندی های صادراتی با برگزاری نمایشگاه دائمی

به گزارش فوری خرید معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به راه اندازی نمایشگاه دائمی دستاوردهای پزشکی اظهار داشت: این نمایشگاه نوعی خانه نوآوری ˮای_هیتˮ است که در سایر کشورها از طرف معاونت علمی راه اندازی شده و در آن ظرفیت های صادراتی عرضه شده است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا دکتر پیمان صالحی در حاشیه بازدید وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از دستاوردهای پزشکی در زمینه سیمولاتورها که در محل نمایشگاه بین المللی برگزار شد، در جمع خبرنگاران، این نمایشگاه را نوعی خانه نوآوری و فناوری ایران (تهران) دانست که شروع به کار کرده است و اضافه کرد: این نمایشگاه مقرر است به زودی افتتاح رسمی شود.
به گفته وی خانه نوآوری و فناوری ایران در تهران (iHit) در نمایشگاه بین المللی با هدف ارائه دستاوردهای دانش بنیان ها با ظرفیت صادراتی شروع به کار کرد.
وی اضافه کرد: تا حالا این خانه نوآوری و فناوری تحت عنوان آی – هیت در سوریه، کنیا و خیلی از کشورها راه اندازی شده و مقرر است در کشورهای دیگر نیز راه اندازی شود.
صالحی با اعلان اینکه در این نمایشگاه دستاورد شرکت های دانش بنیان دارای ظرفیت صادراتی به معرض نمایش گذاشته شده است، اظهار نمود: کارکرد این نمایشگاه دائمی به تصویر کشیده شدن محصولات دانش بنیان متناسب با برنامه های مختلف است.
معاون تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مواد پیشرفته، صنایع خلاق و زیست فناوری را از بخش های این نمایشگاه نام برد و اضافه کرد: این خانه های نوآوری و فناوری توسط معاونت علمی و مرکز تعاملات این معاونت راه اندازی شده که در مواقع لازم وزارتخانه ها می توانند درخواست داشته باشند که دستاوردهای یک حوزه در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شود.

منبع:

1400/03/26
22:40:51
5.0 / 5
1230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فوری خرید