اژه ای در دیدار با معاون اقتصادی رئیس جمهور:

آماده هستیم در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد به دولت کمک نماییم

آماده هستیم در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد به دولت کمک نماییم

به گزارش فوری خرید رئیس قوه قضاییه از تیم اقتصادی دولت خواست که با برنامه ریزی دقیق و علمی، کشور را از گردنه های سخت اقتصادی عبور دهد.به گزارش فوری خرید به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور و دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ظهر امروز شنبه سیزدهم شهریورماه با حضور در دفتر کار رئیس قوه قضاییه، با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای دیدار و گفتگو کرد.
رئیس قوه قضاییه در این دیدار ضمن تبریک به محسن رضایی به خاطر اعتماد رئیس جمهوری به وی و انتخابش بعنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور، دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و دبیر ستاد اقتصادی دولت، اظهار داشت: وظایف سنگین و خطیری به شما سپرده شده و امید است با همکاری همه اجزای دولت، برنامه ریزی دقیق و علمی بتوانید کشور را از گردنه های سخت اقتصادی بر پایه توانمندی های داخلی عبور دهید.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای عنوان کرد: قوه قضاییه بر همکاری هر چه بیشتر دستگاه قضا و دولت در جهت تأمین امنیت و آسایش مردم، بهبود وضعیت و کاهش مشکلات مردم تاکید دارد.
رئیس دستگاه قضا خاطرنشان کرد: آماده ایم در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد و رونق سرمایه گذاری و تولید در کشور به قدر سهم خود در دستگاه قضایی به دولت کمک نماییم.
ریشه کنی بسترهای فسادزا و همکاری با دستگاه قضا برای برخورد با عناصر فاسد از دیگر محورهای مورد بحث بود که با استقبال معاون اقتصادی رئیس جمهور مواجه گردید و محسن رضایی در همین زمینه اظهار داشت: برای برخورداری از یک سیستم اقتصادی سالم باید مسیرهای فساد را از مبدا کور کرد که خوشبختانه دولت سیزدهم در این حوزه برنامه عملی همراه با اقدام و برنامه مدون دارد.
محسن رضایی با تشریح برنامه های خود و تیم اقتصادی دولت مردمی برای ارتقای همه جانبه اقتصادی کشور، به عرضه گزارشی از وضعیت حال حاضر اقتصاد کشور پرداخت.


منبع:

1400/06/13
23:05:07
5.0 / 5
602
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فوری خرید