ایری:

هنوز خسارت ناشی از خشکسالی خیلی از کشاورزان پرداخت نشده است

هنوز خسارت ناشی از خشکسالی خیلی از کشاورزان پرداخت نشده است

به گزارش فوری خرید به قول نماینده نماینده مردم کردکوی در مجلس با وجود این که کشاورزان حق بیمه خویش را به صورت نقدی به صندوق بیمه محصولات کشاورزی واریز می کنند اما هم اکنون با وجود گذشت ۶ ماه از تعیین خسارت ناشی از خشکسالی، خیلی از کشاورزان این خسارت را از صندوق دریافت نکردند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، عبدالجلال ایری در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی دولت سید ابراهیم رئیسی اظهار داشت: کشاورزان حق بیمه خویش را به صورت نقدی به صندوق بیمه محصولات کشاورزی واریز می کنند اما هم اکنون با وجود گذشت ۶ ماه از تعیین خسارت ناشی از خشکسالی، خیلی از کشاورزان این خسارت را از صندوق دریافت نکردند.
نماینده مردم کردکوی در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سیل سال ۹۸ و خشکسالی در سال ۹۹ در استان گلستان اظهار داشت: پیش از آن که کشاورزان گرفتار وام بانکی و بدهی های غیرمتعارف شوند، نسبت به پرداخت خسارت آنها از صندوق بیمه محصولات کشاورزی اقدام گردد. بانک مرکزی با عنایت به تصویب هیأت دولت، استمهال وام های کشاورزی را به بانکهای عامل ابلاغ کند.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم همینطور در تذکر دیگری به وزیر نیرو اظهار داشت: شش ماه است که در استان گلستان و شهرستان کردکوی، بندرترکمن و گمیشان با مشکل کمبود آب روبرو می باشیم و روستاهای مرزی با تانکر آبرسانی می شود.
منبع:

1400/06/23
22:21:18
5.0 / 5
687
تگهای خبر: بیمه , كشاورزی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فوری خرید