با ابلاغ یك بخشنامه؛

دورکاری کرونائی کارمندان دستگاه های اجرائی کنسل شد

دورکاری کرونائی کارمندان دستگاه های اجرائی کنسل شد

فوری خرید: رییس سازمان اداری استخدامی کشور در بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرائی موضوع ماده(2) قانون مدیریت بحران(به استثنای نیروهای مسلح)نحوه لغو دورکاری ها وحضورهمه کارمندان درمحل کار را اعلام نمود.


به گزارش فوری خرید به نقل از سازمان اداری و استخدامی کشور، به سبب این بخشنامه، باتوجه به بهبود شرایط واکسیناسیون در کشور، بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷ /۸ /۱۳۹۹ این سازمان لغو می شود و لازم است همه کارمندان دستگاه های اجرائی و ادارات از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ در محل کار خود حضور منظم داشته باشند.
بند سوم این بخشنامه تمام دستگاه های اجرائی و اداراه ها را ملزم به پیگیری جدی امر واکسیناسیون کارمندان خود و خانواده ایشان و کارمندان را مکلف به دریافت واکسن در امتداد تحقق ایمنی سازی جمعی کرده است.
به سبب این بخشنامه از روز شنبه اول آبان ماه، لازم است دستگاهها از حضور کارمندانی که حداقل یک دوز واکسن دریافت ننموده اند در محل کار جلوگیری نمایند و در مورد کارمندانی که بدون دریافت واکسن در محل کار حضور می یابند (به جز مواردی که به تجویز پزشک، دریافت واکسن زیان بار تشخیص داده شود)، مطابق جز (الف) بند (۱) مصوبات سی وسومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به تاریخ ۲۵ /۵ /۱۳۹۹ و بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ ۵ /۶ /۱۳۹۹ این سازمان اقدام نمایند.
در اختتام این بخشنامه تاکید شده است باتوجه به تنوع سویه های ویروس کرونا، رعایت پروتکلهای بهداشتی (استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی)، کماکان برای تمام کارمندان الزامی است و این بخشنامه نباید تلقی به عادی انگاری شرایط شود.
متن کامل بخشنامه را (اینجا) بخوانید.


منبع:

1400/07/28
10:01:29
5.0 / 5
1089
تگهای خبر: استخدام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فوری خرید