حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در نمایشگاه ربع رشیدی

حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در نمایشگاه ربع رشیدی

به گزارش فوری خرید با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکتهای دانش بنیان به صورت مستقل در نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری ربع رشیدی ایران که طی روزهای ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود، حضور خواهند یافت.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، نمایشگاه تخصصی ربع رشیدی، جهت کمک به تجاری سازی فناوری ها، طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی توانمندی پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها و معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها، دستگاه ها و بنگاه های تولید برگزار می گردد.
این نمایشگاه استراتژیک مهم هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شده و شرکتهای دانش بنیان برای عرضه فناوری ها، اختراعات و طرح های جدید خود در آن به رقابت می پردازند و بسترهای جدید همکاری را بین خود رقم می زنند.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه، طرح ها، ایده های دانش محور، معرفی توانمندی های پژوهشی، فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، ایجاد ارتباط دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاریهای فناورانه در ابعاد ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل گیری شرکتهای دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری (داخلی و خارجی) برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان است.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان، پشتیبانی از حضور مستقل شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی داخلی است. میزان پشتیبانی از هر شرکت دانش بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه های تایید شده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداکثر ۳ نمایشگاه) است تا شرکت ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
منبع:

1400/08/10
23:07:39
5.0 / 5
608
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , بازار , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فوری خرید