رکورد تولید ماهانه شمش در فولاد خوزستان شکسته شد

رکورد تولید ماهانه شمش در فولاد خوزستان شکسته شد

به گزارش فوری خرید خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از شکسته شدن رکورد تولید ماهیانه شمش در این شرکت اطلاع داد و اظهار داشت: بعد از گذشت سه سال رکورد تولید ماهیانه شمش در شرکت فولاد خوزستان از زمان تاسیس تابحال شکسته شد.امین ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بعد از سه سال در آبان ماه ۱۴۰۰، با تلاش نیروهای شرکت فولاد خوزستان توانستیم با تولید ۳۴۲ هزار و ۸۲۴ تن رکورد تولید ماهیانه شمش را ارتقا دهیم.

وی اضافه کرد: با عنایت به تشدید تحریم ها و محدودیت های تأمین برق، با شرایط بسیار سختی برای تولید مواجه هستیم اما هیچکدام از این مسایل نتوانسته مانعی در مقابل تلاش ما برای تولید و ارتقای آن شود.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در پاییز شرایط بسیار خوبی برای شرکت فولاد خوزستان رقم خورده است بشکلی که رکورد تولید روزانه و ماهیانه شمش تختال در مهرماه شکسته شد و همینطور در آبان ماه بعد از گذشت سه سال رکورد ماهیانه تولید شمش فولادی ارتقا پیدا کرد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه توسعه رمز تولید پایدار می باشد، اظهار داشت: پیش از این رکورد تولید در بهمن ۹۷، با تولید ۳۳۸ هزار و ۷۰۴ تن به دست آمده بود.

وی افزود: تولید باکیفیت و حضور در بازارهای بین الملل در کنار نگاه به توسعه، ارکان راهبردی مجموعه فولاد خوزستان را تشکیل می دهد و در این حوزه سیاست فولاد خوزستان در حوزه تولید، حضور مستمر و اثرگذار در بازارهای بین المللی، تأمین نوردکاران داخلی و ارزآوری برای کشور است.

منبع:

1400/09/02
16:26:28
5.0 / 5
547
تگهای خبر: بازار , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فوری خرید