زنجانی:

چرا مرزها را برای صادرات سیب باز نمی کنید؟

چرا مرزها را برای صادرات سیب باز نمی کنید؟

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آیا رواست سیبی که کیلویی شش الی هفت هزار تومان کشت آن برای کشاورز هزینه دارد به قیمت ۲۰۰۰ تومان از کشاورز خریده شود؟


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، علی زنجانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور و وزیر کشاورزی بیان نمود: تذکر بنده به سیب کشاورزان باز می گردد. دو ماه گذشته در جلسه ای که خدمت رئیس جمهور رسیدیم ایشان تاکید نمودند که به وزیر کشاورزی دستور می دهند تا مشکل خرید سیب از کشاورزان حل شود اما متاسفانه اقدامی صورت نگرفته است. آیا رواست سیبی که کشت آن حدود شش تا هفت هزار تومان برای کشاورز هزینه دارد با قیمت ۲۰۰۰ تومان از کشاورز خریده شود؟
ایشان در ادامه اظهار نمود: چرا مرزهای کشور را باز نمی کنید؟ حالا ۶۰۰ تا ۷۰۰ تن سیب در انبارهای آذربایجان غربی موجود است و کسی آنرا نمی خرد. وزیر کشاورزی باید برای رسیدگی به این مورد دستور ویژه دهد. نباید با دسترنج کشاورزان این گونه برخورد شود.
ایشان در ادامه خواهان تعیین تکلیف معلمان قرآنی، پیش دبستانی و ۲۶ روز کاری شد و تصریح کرد که این معلمان با مشکلات فراوانی روبرو بوده که باید برای حل آنها اقدامی صورت گیرد.1400/10/12
13:39:11
5.0 / 5
767
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فوری خرید