خرید تضمینی دام مازاد سبک و سنگین بزودی شروع می شود

خرید تضمینی دام مازاد سبک و سنگین بزودی شروع می شود

به گزارش فوری خرید مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از خرید تضمینی دام سبک و سنگین مازاد در استان ها اطلاع داد.به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، محسن سلامی با حضور در یک برنامه تلویزیونی با بیان این خبر اظهار داشت: پیرو دستور رئیس جمهور و تاکید مقام عالی وزارت جهادکشاورزی شرکت پشتیبانی امور دام به فوریت در این جهت وارد و خرید تضمینی دام مازاد را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: در تاریخ ۳۱ خردادماه دستورالعمل خرید دام سنگین و در تاریخ ۷ تیرماه دستورالعمل خرید دام سبک را به ادارات امور پشتیبانی کل استانها ابلاغ کردیم.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اضافه کرد: چون تعیین قیمت دام باید توسط کمیته های استانی صورت گیرد برمبنای آخرین گزارشها در خراسان جنوبی رضوی و شمالی قیمت دام سنگین توسط کمیته مربوطه نهایی شده و روزهای آینده خرید شروع می شود. دستور العمل برای کلیه استانهای ابلاغ گردیده و بعد از تعیین قیمت خرید انجام می شود.

وی در آخر اظهار داشت: قیمت دام زنده توسط کمیته های استانی به ریاست استاندار در هر استان به عنوان رئیس تنظیم بازار و همین طور اتحادیه و تعاونی های مربوطه باتوجه به نوع دام و قیمت دام در استان تعیین خواهد شد.

منبع:

1401/04/09
12:05:39
5.0 / 5
463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فوری خرید