معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری عنوان كرد:

کاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت روغن در خوزستان

کاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت روغن در خوزستان

خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار داشت: روغن در استان 15 تا 20 درصد کاهش قیمت داشته است و در ایام آینده نیز این کاهش قیمت ادامه خواهد داشت.آقارضا فتوحی در آخر نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان که امروز ۳مرداد ماه در اهواز برگزار شد، اظهار نمود: امروز با حضور همه دستگاه های اجرائی استان جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار و تصمیمات مهمی گرفته شد.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: پیگیری های ویژه ای برای کولرهای در اختیار سازمان اموال تملیکی در استان انجام شده تا این کولرها میان دستگاه های اجرائی خصوصاً کمیته امداد و بهزیستی و... توزیع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار داشت: این کولرها باید بر طبق نیاز بخش ها و همین طور بر طبق ضوابطی توزیع شوند تا قیمت کولر باتوجه به وضعیت گرمای هوا در استان پایین بیاید.

فتوحی عنوان کرد: در جلساتی که با رییس سازمان اموال تملیکی کشور برگزار شده در تلاش هستیم تا وضعیت این کولرها تعیین تکلیف شود.

اقلام پرمصرف ایام محرم و صفر به اندازه کافی وجود دارد

وی با اشاره به کالاهای اساسی مورد نیاز در استان افزود: باتوجه به در پیش بودن ایام محرم و صفر اقلامی مثل شکر، برنج و مواد پروتئینی به اندازه کافی در استان وجود دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار داشت: روغن در استان تا سقف ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش قیمت داشته است و در ایام آینده نیز این کاهش قیمت ادامه خواهد داشت.

فتوحی عنوان کرد: باید شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به خرید مرغ مازاد همه واحدهای تولیدی برای پشتیبانی از تولید اقدام نماید و در مواقع موردنیاز در اختیار مردم قرار دهد.
1401/05/03
16:59:30
5.0 / 5
298
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , بازار , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فوری خرید