همزمان با ایام عزاداری محرم و توزیع نذورات

مواد غذایی غیراستاندارد در بازار انبار نفت تهران جمع آوری می شود

مواد غذایی غیراستاندارد در بازار انبار نفت تهران جمع آوری می شود

به گزارش فوری خرید مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف انواع مواد غذایی غیراستاندارد، در جریان بازرسی بازرسان استاندار، همزمان با توزیع نذورات در روزهای محرم، از بازار انبار نفت تهران، اطلاع داد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، عباس نوری با تکیه بر الزامی بودن استاندارد انواع خرما، خاطرنشان کرد: بازرسان استاندارد در منطقه انبار نفت تهران که بورس فروش عمده مواد غذایی در تهران است، خرمای کبکاب با نام تجاری چکینه، خرمای رطب با نام تجاری پویا، خرمای مضافتی با نامهای تجارتی IBEK، ضیافت و حلما، شناسایی و توقیف کردند.
وی با اخطار به شهروندان درمورد غیراستاندارد بودن برخی زعفران هایی که در ایستگاه های مترو و نانوایی ها عرضه می شوند، افزود: در این بازرسی ها، همینطور چهار برند زعفران غیراستاندارد، با نامهای تجاری بهمنان، ممتاز قائنات، باغ گل و هدیه طلا، توقیف شد.
نوری با سفارش به شهروندان و برگزارکنندگان مراسم های عزاداری و متولیان هیئت ها در مورد خرید مواد غذایی استاندارد، اضافه کرد: کیک با نام تجارتی صحبتی، قند با دو نام تجارتی سبزچین و بندسی و شکر با نام تجارتی سفید کندوان هم غیراستاندارد شناخته شد.
لازم به ذکر است، واحدهای صنفی متخلف متعهد شدند، ظرف مدت هفت روز، تمامی این محصولات غیراستاندارد را مرجوع کنند و مستندات خویش را به اداره کل استاندارد استان تهران عرضه کنند.1401/05/12
22:45:02
5.0 / 5
78
تگهای خبر: بازار , بورس , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید