معاون اقتصادی رئیس جمهور:

یکپارچه سازی صنعت ایران مهمست

یکپارچه سازی صنعت ایران مهمست

به گزارش فوری خرید، مشهد ـ معاون اقتصادی رییس جمهور اظهار داشت: یکپارچه سازی صنعت ایران مهمست و ما نیز کارآفرینان موفق، خلاق و نوآور داریم که باید در قالب صنعت ساماندهی شوند.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، محسن رضایی ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح خطوط تولیدی جدید یک واحد نساجی در شهرک صنعتی کاویان فریمان اظهار داشت: در سالهای قبل، مردم سالاری دینی در کنار قوای سه گانه قرار نداشت و در چند سال اخیر با توان مردمی، این مهم منجر به یکپارچگی بزرگی در کشور شده است.
معاون اقتصادی رییس جمهور اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با اعضای هیأت دولت بر موضوع اقتصاد تاکید بسیار کرده اند که نتیجه آن منتهی به یکپارچگی بیشتر مردم و دولت می شود.
وی اضافه کرد: در گذشته بخشنامه های یک شبه منجر می شد که سرمایه گذاران و کارآفرینان نتوانند برنامه ریزی صحیحی برای آینده خود کنند.
رضایی اظهار داشت: تکمیل زنجیره تولید مورد تاکید دولت سیزدهم است و الان شاهد می باشیم در بعضی از مناطق کشور و همچون خراسان رضوی این امر درحال تحقق است.
معاون اقتصادی رییس جمهور اضافه کرد: کشور پهناور ایران ظرفیت های بسیاری در زمینه های معدنی، انرژی و صنعت دارد و دولت نیز بر تکمیل زنجیره تولید تاکید دارد ولی متأسفانه از آن به خوبی استفاده نشده است و مواد اولیه موجود به خارج از کشور صادر و سپس کالای تولیدی با چند برابر قیمت به کشور وارد می شود اما این واحد تولیدی حالا راه تکمیل زنجیره تولید را با خلاقیت صنعتگران و کارگران خود به وجود آورده است.


منبع:

1401/06/12
18:31:21
5.0 / 5
221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید