پرداخت 22 هزار و 700 میلیاردریال از مطالبات کشاورزان استان مرکزی

پرداخت 22 هزار و 700 میلیاردریال از مطالبات کشاورزان استان مرکزی

به گزارش فوری خرید، مرکزی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی اظهار داشت: ۲۲ هزار و ۷۰۰ میلیاردریال از مطالبات کشاورزان استان تابحال پرداخت و مطالبات گندمکاران استان تابحال تسویه شده است.


علامرضا ملکی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از آغاز سالجاری تابحال ۱۰ هزار تن انواع کالای اساسی توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی در این استان توزیع شده است.
وی ادامه داد: کالاهای توزیع شده شامل چهار هزار و ۷۰۰ تن شکر و پنج هزار و ۳۰۰ تن برنج بوده که با قیمت اعلامی توسط ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در استان توزیع شده است، برنامه واردات ۲ هزار تن برنج در جهت اطمینان بخشی به ذخیره این محصول هم در استان در حال انجام می باشد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۱۹۶ هزار و ۵۰۰ تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان خرید و ذخیره شده و ۲۲ هزار و ۷۰۰ میلیاردریال از مطالبات کشاورزان استان تابحال پرداخت و مطالبات گندمکاران استان تابحال تسویه شده است.
ملکی از واردات ۱۰ هزار تن گندم برای افزایش کیفیت آرد و نان استان مرکزی تا آخر سال جاری در اطلاع داد و اظهار داشت: از آغاز سال هم ۵۰ هزار تن گندم تولیدی استان مرکزی به استانهای قم، اصفهان، تهران، البرز، چهار محال بختیاری، سیستان و بلوچستان و مازندران ارسال و ۷۰ هزار تن گندم هم از دیگر کشورها و سایر استان ها به استان مرکزی وارد شده است.
منبع:

1401/08/23
11:57:03
5.0 / 5
439
تگهای خبر: بازار , خدمات , خرید , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید