فراخوان تسلا اینبار به فاصله یک روز!

فراخوان تسلا اینبار به فاصله یک روز!

فوری خرید: تسلا 321 هزار خودروی آمریکایی را به سبب مشکل چراغ عقب فراخوان می کند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، این خبر در پی فراخوانی حدود ۳۰ هزار خودروی مدل X در ایالات متحده در روز جمعه توسط این شرکت به سبب مشکلی است که ممکنست موجب شود کیسه هوای سرنشین جلو به درستی باز نشود و سهام آنرا حدودا سه درصد کم کرد و به پایین ترین حد در دو سال اخیر رساند.
در پرونده ای که روز شنبه به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه انتشار یافت، سازنده خودرو های الکتریکی اظهار داشت که فراخوان مربوط به چراغ عقب تعدادی از خودرو های مدل ۳ سال ۲۰۲۳ و مدل Y در رابطه با سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۳ را پوشش می دهد.
تسلا که مستقر در تگزاس است، اعلام نمود که یک بروزرسانی هوایی را برای اصلاح مشکل چراغ های عقب به کار خواهد گرفت و اظهار داشت که هیچ گزارشی در خصوص تصادف یا جراحت در رابطه با فراخوان ندارد.
طبق گزارش رویترز، این شرکت اظهار داشت که این فراخوان بدنبال شکایات مشتریانی بود که در اواخر اکتبر از آن باخبر شد و مدعی بودند چراغ های عقب خودرو روشن نمی شوند. تسلا اظهار داشت که سه گزارش تضمین در مورد این مشکل دریافت کرده است.
برمبنای داده ها، تسلا ۱۹ کمپین فراخوان در ایالات متحده را در سال ۲۰۲۲ گزارش کرده است که بیش از ۳.۷ میلیون خودرو را شامل می شود که چهار بار در ماه نوامبر بوده است.
منبع:

1401/08/29
14:46:14
5.0 / 5
260
تگهای خبر: خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فوری خرید