میرمحمدی:

مسئولین ضمن پاسخ قاطع به اروپا غول تورم را مهار کنند

مسئولین ضمن پاسخ قاطع به اروپا غول تورم را مهار کنند

به گزارش فوری خرید، نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وظیفه اصلی ما مسئولین در کنار پاسخ قاطع متقابل به وقاحت اروپایی ها مصون سازی اقتصاد کشور از نوسانات قمیت هاست، چونکه مادامی که غول گرانی و تورم گلوی مردم و مستضعفان را می فشارد، اروپایی ها هم بیشتر دست به این اقدامات می زنند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، سیدجلیل میرمحمدی میبدی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه (4 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت اهانت سوزاندن قرآن در سوئد بیان نمود: در ایام اخیر شاهد نمایش وقیحانه اتحادیه اروپا در مورد سپاه پاسداران بودیم؛ این اقدام اتحادیه اروپا بطور قطع از جانب ایران بی پاسخ نخواهد ماند.
وی با اشاره به اینکه مهم می باشد که بدانیم چرا این روسیاهان تاریخ در این مقطع چنین تصمیمی گرفته اند، خاطرنشان کرد: نقش آفرینی ممتاز سپاه در سازندگی کشور، در پیروزی دفاع مقدس، همراهی در سطح عالی در مقابله با کرونا، حضور پیشتاز در امدادرسانی در زلزله و سیل به مردم و پاسداری از امنیت کشور و... نمونه کوچکی از موفقیت های سپاه است که دشمنان را به این تصمیم رسانده است. اروپایی ها و ارباب بزرگشان آمریکا به خوبی نقش و جایگاه سپاه را در امنیت و پیشرفت ایران اسلامی درک کرده اند و می دانند که مهم ترین مانع در مقابل سیاست های استعمارگرایانه آنها در منطقه این تاسیس نورانی است.
عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: امروز وظیفه مسئولین ایران است که با شناخت دقیق توطئه های دشمن مانع از رسیدن تیرهای زهرآگین این جنایتکاران به هدف شوند. وظیفه اصلی ما مسئولین در کنار پاسخ قاطع متقابل به این وقاحت اروپایی ها مصون سازی اقتصاد کشور از این نوسانات قیمتها است. مادامی که غول گرانی و تورم همچنان گلوی مردم و مستضعفان را می فشارد، اروپایی ها هم بیشتر دست به این اقدامات می زنند.
میرمحمدی خطاب به دولت هم اظهار داشت: دولت با همگرایی در تیم اقتصادی خود، به کار بستن تدابیر عالمانه جهت مهار مصیبت اقتصاد ایران یعنی خلق نقدینگی بدون پشتوانه از مجاری مختلف و همینطور ایجاد انضباط مالی و اداری و پیشگیری از بسط سوداگری در اقتصاد، طعم شیرین عدالت را به مردم بچشاند.
عضو مجمع نمایندگان استان یزد در ادامه از حضور پرشور مردم یزد در مراسم استقبال از رئیس جمهور قدردانی نمود و اظهار داشت: دشمن که در ماه های اخیر که تمام توانش را به میدان آورده بود تا با یک جنگ ترکیبی تمام عیار مردم ایران را ناامیدو عصبانی سازد و از این رهگذر ایران اسلامی را با خطر جنگ داخلی و تجزیه روبرو کند، امید زیادی بسته بود که استقبال از رئیس جمهور در یزد کمرنگ شود، اما مردم با بصیرت با حضور خود پاسخ قاطعی به بدخواهان دادند.
وی تصریح کرد: وظیفه همه مسئولین اجرایی، تقنینی و قضایی کشور است که نهایت تلاش خویش را در راه رفع مشکلات کشور معطوف سازند و عملیاتی شدن ابرپروژه انتقال آب به فلات مرکزی را دنبال کنند.
میرمحمدی اظهار داشت: در مورد طرحی که برای اصلاح حوزه انتخابیه آمده در حق مردم شهرستان های تفت و میبد ظلم می شود و دو شهرستانی که ارتباطی با هم ندارند و از نظر جمعیتی با یکدیگر یکسان نیستند در کنار هم قرار گرفته اند که لازم است اصلاح حوزه انتخابیه در این دو حوزه انتخابیه اتفاق بیفتد.
کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در انتها اظهار داشت: امیدوارم دولت انقلابی با قدرت در مقابل مهار گرانی ها و تورم که داد مردم و مستضعفین را درآورده موفق عمل کرده و آنرا کنترل کنند. همینطور وزیر اقتصاد و تیم اقتصادی دولت بهتر عمل می کنند، چونکه تورم بر گُرده مردم فشار می آورد.1401/11/04
15:13:27
5.0 / 5
56
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فوری خرید