وزیر كشاورزی خبر داد:

پرداخت خسارت سیل به كشاورزان خوزستان از 24 فروردین

پرداخت خسارت سیل به كشاورزان خوزستان از 24 فروردین

فوری خرید: وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: از روز شنبه مورخ ۲۴ فروردین ماه خسارت آن دسته از كشاورزان خوزستانی كه مزارع خودرا بیمه كرده بودند، پرداخت خواهد شد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، محمود حجتی شامگاه 21 فروردین ماه در جمع خبرنگاران در بازدید از مزارع كشاورزی شوشتر اظهار نمود: بخش بزرگی از مزارع كشاورزی شعیبیه شوشتر گرفتار خسارت شده اند و جبران خسارات آنها پیگیری می شود.
وی ادامه داد: از روز شنبه مورخ ۲۴ فروردین ماه خسارت آن دسته از كشاورزان خوزستانی كه مزارع خودرا بیمه كرده بودند، پرداخت خواهد شد.
وزیر جهاد كشاورزی اشاره كرد: برای آن دسته از كشاورزانی كه مزارع آنها بیمه نشده است، با پیشنهاداتی كه وزارت جهاد كشاورزی به دولت نمایش داده، سپس تصویب نسبت به پرداخت خسارت بصورت بلاعوض و وام های قرض الحسنه اقدام خواهد شد.
امهال ۳ ساله وام های دریافتی كشاورزان خسارت دیده
حجتی عنوان كرد: همین طور امهال ۳ ساله وام های دریافتی كشاورزان لطمه دیده از سیل باز عملیاتی خواهد شد.
وی افزود: همین طور مقرر شده است تا طی روزهای آتی علاوه بر مزارع، سوژه پرداخت غرامت ایستگاه های پمپاژ، احشام شامل دام های سبك و سنگین، مرغداری ها و حوضچه های پرورش ماهی باز بررسی شود.
به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، محمود حجتی به همراه یك هیات با حضور در خوزستان از مزارع كشاورزی لطمه دیده در منطقه شعیبیه شوشتر بازدید كرد.
1398/01/23
13:52:10
5.0 / 5
5049
تگهای خبر: بیمه , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فوری خرید