اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی شارژ شد

اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی شارژ شد

به گزارش فوری خرید، مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا) اعلام نمود: با واریز یارانه خردادماه به حساب سرپرستان خانوار، امکان خرید اعتباری ماه بعد نیز برای یارانه بگیران برقرار شد.به گزارش فوری خرید به نقل از شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا)، هادی کاشف با اشاره به اعلام واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، اظهار داشت: یارانه بگیران از امروز می توانند از اعتبار یارانه در قالب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خودرا خرید کنند. همین طور چنانچه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
وی همین طور گفت: در قالب این طرح بیش از ۵۰ هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه های ارائه دهنده خرید اعتباری به بالای ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سال جاری است.
مدیرعامل فارا اضافه کرد: سرپرستان خانوار بوسیله اپلیکیشن شما می توانند ریز تراکنش های خرید خود بوسیله کالابرگ را ببینند.
یادآور می شود طرح کالابرگ الکترونیک بصورت ملّی و در سراسر کشور اجرا می شود. در این طرح، اعتبار کلیه خانوارهای یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، با کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک بهره گیرند.
شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا) مجری طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در کشور است.


منبع:

1402/02/18
04:00:26
5.0 / 5
271
تگهای خبر: خدمات , خرید , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فوری خرید