دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مكران مطرح كرد؛

پیگیری رفع موانع پروژه های در دست اجرا سواحل مکران در اولویت کار

پیگیری رفع موانع پروژه های در دست اجرا سواحل مکران در اولویت کار

فوری خرید: دبیر اجرائی شورای توسعه سواحل مکران از اولویت پیگیری رفع موانع پروژه های در دست اجرا این منطقه طی یک سال اخیر آگاهی داد.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، حسین دهقان، پس از ظهر پنج شنبه در حاشیه جلسه با فعالین اقتصادی و اجتماعی پیشرفت و آبادانی مکران که با حضور رییس جمهور در بندر چابهار اضافه کرد: از سال قبل تا حالا تمام تلاشمان برای رفع موانع پروژه های در دست اجرا در این منطقه بوده است.
وی افزود: در نخستین جلسه شورای توسعه مکران، طرحی در دستور کار قرار گرفت که برمبنای آن برای اجرای پروژه ها تلاش شود تا زیست بوم منطقه دست ‏خوش تغییرات قرار نگیرد و نگاه توسعه ای همراه با حفظ هویت همراه باشد.
دهقان با تأکید بر این که در روند توسعه سواحل مکران ارتقای سطح فرهنگی و جامعه محور کردن فعالیت ها در سکونت و زیست به عنوان اصل باید باشد، اشاره کرد: هر گامی که بر می داریم، باید با مطالعات علمی جدی و با پیوست های اجتماعی برای ‏همه طرح ها باشد تا توسعه متوازن و پایدار به همراه داشته باشد.
وی اظهار داشت: طی این مدت، توجه ما برای بهره مندی همراهی و مشارکت جامعه محلی بوده است، هم اکنون کاری شروع شده تا ‏در فضای منطقه ای و بین المللی جذب سرمایه گذار را به همراه داشته باشد.
شایان ذکر است سردار حسین دهقان، اردیبهشت ماه سال قبل توسط رییس جمهور به عنوان دبیر شورای توسعه سواحل مکران منصوب شده و تا حالا کارهای گوناگونی را در این منطقه دنبال کرده است.


منبع:

1402/02/31
00:28:20
5.0 / 5
193
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
فوری خرید