پس از گذشت بیش از ۲۴ ساعت

سایت سامانه اختصاص خودرو هنوز اختلال دارد

سایت سامانه اختصاص خودرو هنوز اختلال دارد

فوری خرید: از بامداد روز گذشته (چهارشنبه)، سامانه اختصاص یکپارچه خودرو باید برای متقاضیان حائزشرایط فعال می شد تا به جهت انتخاب پنج اولویت خودرویی شان اقدام کنند؛ حالا بعد از گذشت یک روز، این سامانه هنوز مبتلا به اختلال است و تعداد بسیاری حتی نمی توانند وارد سامانه شوند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو ها از بامداد روز گذشته (چهارشنبه سوم خرداد ماه) برای متقاضیان واجد شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده و به تایید بانک و سامانه رسیده بود، اسماً آغاز شد؛ متقاضیان از روز گذشته به مدت هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت دارند.
سایت سامانه باید از روز گذشته فعال می شده تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام نمایند و در فهرست نوبت دهی یا حق تقدم خرید خودرو های داخلی برمبنای فهرست انتظار قرار بگیرند.
اما نکته قابل تامل اینجاست که بعد از گذشت بیش از ۲۴ ساعت که سایت باید فعال و مشتریان برای خرید خود اقدام می کردند، هنوز مبتلا به اختلال است و تعداد خیلی از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام نموده ند که حتی نمی توانند وارد سایت سامانه شوند؛ چه برسد به این که بخواهند خودرو انتخاب کنند.
این اختلال احتمالاً به جهت بار ترافیکی بالا و تعداد مراجعه بسیار متقاضیان پیش آمده است.
این مساله درحال پیگیری است و با توجه به این که تا چهارشنبه هفته آتی همچنان فرصت برای ثبت نام وجود دارد و این که زمان ثبت نام تاثیری در اولویت بندی اختصاص خودرو ندارد، متقاضیان نگران نباشند و در ساعات و روزهای بعدی اقدام نمایند.
جزییات این طرح را از این لینک بخوانید.
منبع:

1402/03/05
14:17:31
5.0 / 5
377
تگهای خبر: خرید , خودرو , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
فوری خرید