ورق ارز برگشت

ورق ارز برگشت

به گزارش فوری خرید بازار ارز بعد از چند روز ثبات، افزایشی شد و صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار و یورو را ۲۰۰ تومان افزایش دادند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (سوم تیر) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز گذشته ۱۲ هزار و ۶۲۵ تومان بود، امروز با افزایش همراه بوده و به ۱۲ هزار و ۸۱۹ تومان رسیده است.
همینطور شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۵۹۰ تومان می خرند كه قیمت این ارز هم حدود ۲۵۰ تومان افزایش داشته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۶ هزار و ۳۴۵ تومان خریداری می شود.

نرخ ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۵ هزار و ۲۵۳ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۵ هزار تومان می خرند و ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها هم نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش داشته است.1398/04/03
14:25:52
5.0 / 5
5189
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فوری خرید