سازمان برنامه و بودجه:

اصلاح ساختاری بودجه بعد از تنفیذ رهبر انقلاب اجرا می گردد

اصلاح ساختاری بودجه بعد از تنفیذ رهبر انقلاب اجرا می گردد

به گزارش فوری خرید سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه ای اعلام نمود كه اصلاح ساختاری بودجه بعد از تنفیذ رهبر انقلاب اجرا می گردد.به گزارش فوری خرید به نقل از سازمان برنامه و بودجه كشور، سازمان برنامه و بودجه كشور در اطلاعیه ای اعلام نمود كه طرح اصلاح ساختاری بودجه در مجلس و شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح و در نهایت با تنفیذ رهبر معظم انقلاب ابلاغ و اجرا می گردد.
متن اطلاعیه به این شرح است:
۱- «طرح اصلاح ساختار بودجه» به دنبال فرمان رهبر معظم انقلاب در آذر ماه ۱۳۹۷ و با هدف تبدیل تهدید تحریم های ظالمانه دشمنان ملت ایران به یك فرصت تاریخی برای اقتصاد كشور و همینطور كاهش وابستگی بودجه به نفت توسط كارشناسان سازمان برنامه و بودجه كشور، برخی از اساتید دانشگاه و موسسات پژوهشی داخلی و با مشاركت دستگاه های اجرایی بر مبنای نیازها و لزوم های های حاكم بر كشور تدوین و بعد از پیشرفت و تكمیل این طرح در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ برای اولین بار رونمایی گردید.
۲- بعد از انتشار عمومی این طرح هم طی فراخوانی گسترده از عموم صاحب نظران و اندیشمندان هم دعوت شد تا نظرات و دیدگاه های كارشناسی و اقتصادی خویش را برای تكمیل این طرح به سازمان برنامه و بودجه كشور اعلام و منعكس نمایند تا این سازمان با بهره مندی از نظرات مشفقانه ایشان اصلاحات لازم را اعمال و ایرادات احتمالی را رفع كند.
۳- مقرر است كه این طرح در مجلس و شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح و در نهایت با تنفیذ رهبر معظم انقلاب ابلاغ و اجرایی شود.
مجدداً از صاحب نظران دعوت می شود تا با رفتن به سایت سازمان به نشانی www.mporg.ir نقطه نظرات پرارزش خود در مورد این طرح را به سازمان برنامه و بودجه كشور منعكس نمایند.


1398/04/21
15:03:02
5.0 / 5
5164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فوری خرید