عرضه آخرین دستاوردهای صنعت فولاد در صندوق نوآوری

عرضه آخرین دستاوردهای صنعت فولاد در صندوق نوآوری

فوری خرید: از طرف صندوق نوآوری و شكوفایی گردهمایی فناورانه صنایع، شركت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت فولاد انجام می شود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی گردهمایی فناورانه صنایع، شركت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت فولاد با حضور فعالان این حوزه، شركت های دانش بنیان و فناور و سایر سازمان ها و نهادهای مرتبط، در امتداد رویكرد صندوق نوآوری و شكوفایی در خصوص پشتیبانی از رونق تولید و ساخت داخل محصولات و ملزومات صنایع فولاد كشور برگزار می گردد.
این گردهمایی سه روزه از ۷ تا ۹ مهر ماه جاری با هدف توسعه بازار شركت های دانش بنیان، پشتیبانی از تولید داخل و توسعه همكاریهای فناورانه میان تولیدكنندگان بزرگ و صاحب نام صنایع آهن و فولاد كشور و شركت های دانش بنیان، استارتاپ ها و فناوران برگزار می شود.
برگزاری نشست های معرفی نیازهای فناورانه تولیدكنندگان صنعت آهن و فولاد، نشست های معرفی توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان، فناور و استارتاپ ها، نشست های B2B، نشست های انتقال تجربه، نمایشگاه توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان و نوآور صنعت آهن و فولاد، نمایشگاه نیازهای فناورانه صنایع آهن و فولاد همچون بخش های این رویداد است.
علاوه بر این، صندوق نوآوری و شكوفایی بعنوان برگزاركننده این گردهمایی و اصلی ترین نهاد تامین مالی شركت های دانش بنیان، خدمات و ابزارهای مالی متنوع خودرا معرفی خواهدنمود و قراردادهای همكاری فناورانه ای را كه طی این گردهمایی میان شركت های دانش بنیان و تولیدكنندگان منعقد شود، تامین مالی خواهدنمود.
تابحال این رویداد در حوزه های تعمیر و نگهداری هواپیما، پهپادها و صنایع غذایی برگزار شده است و از روز ۷ مهرماه این رویداد در حوزه صنایع فولاد برگزار می شود.1398/07/03
19:59:14
5.0 / 5
4923
تگهای خبر: بازار , تجربه , تعمیر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فوری خرید