مدیرعامل سایپا اعلام كرد:

تعداد خودرو های ناقص كاهش پیدا كرد، ارزبری پراید به ۱۴۰۰ یورو رسید

تعداد خودرو های ناقص كاهش پیدا كرد، ارزبری پراید به ۱۴۰۰ یورو رسید

به گزارش فوری خرید طبق اعلام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تعداد ۹۶ هزار دستگاه خودروی ناقص در كف كارخانه، حالا به ۲۵ هزار دستگاه رسیده است. وی ابراز امیدواری كرد كه طی هفته های آینده این رقم به كمتر از ۲۰ هزار دستگاه برسد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، سید جواد سلیمانی در "دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو" اظهار نمود: مبحث اصلی خودكفایی و ساخت داخل قطعات خودرو به میزانی است كه بتوانیم منابع ارزی كشور را حفظ نماییم. علاوه براین سیاست دوم این است كه از حالت تك منبعی در تامین قطعات خارج شده و برای هر قطعه چند منبع داشته باشیم تا در شرایط سخت به مشكل برنخوریم.

وی اعلام نمود: در میز اول تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو، ۲۰ قطعه داخلی ساز شد و در میز دوم ۲۴ قطعه برای این مهم داریم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ارتباط با برنامه كاهش ارزبری برای تولید پراید اظهار داشت: هم اكنون در تولید پراید از ۱۷۷۰ یورو به ۱۴۰۰ یورو كاهش ارزبری رسیده ایم و برنامه ریزی كردیم كه تا آخر سال به كاهش ارزبری به زیر ۱۰۰۰ یورو هم برسیم.

سلیمانی تصریح كرد: در چهار ماه گذشته تعداد خودرو های ناقص خوابیده در كف پاركینگ ها از ۹۶ هزار دستگاه به ۲۵ هزار خودرو رسیده است. امیدوار هستیم كه تا طی چند هفته آتی این رقم به كمتر از ۲۰ هزار دستگاه هم برسد.1398/07/13
14:53:41
5.0 / 5
5307
تگهای خبر: تخصص , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فوری خرید