معاون نوبخت خبر داد:

۱۰۰۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل هفته آینده پرداخت می شود

۱۰۰۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل هفته آینده پرداخت می شود

به گزارش فوری خرید معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه كشور اظهار داشت: طی هفته آینده هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت های سیل پرداخت خواهد شد.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، حمیدرضا عدل بامداد سه شنبه در شورای برنامه ریزی، توسعه و اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینكه پس از وقوع سیل قرارگاه بازسازی به دستور رئیس جمهور بوجود آمد، گفت: تا كنون هشت هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بخش های مختلف اختصاص پیدا كرده است.
وی اظهار داشت: همین طور پنج هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات هزینه ای و پنج هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات تملكی برای جبران خسارت های سیل اختصاص پیدا كرده است.
معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه كشور با تاكید بر اینكه طی هفته آینده هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت های سیل در حوزه های كشاورزی، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان پرداخت خواهد شد، اظهار داشت: برای جبران خسارت های سیل در حوزه كشاورزی كشور دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تصویب شده كه از این میزان ۵۰ درصد تخصیص یافته است.
عدل اضافه كرد: برای حوزه بنیاد مسكن سه هزار میلیارد تومان به تصویب رسید كه از این میزان ۹۳ درصد تخصیص پیدا كرد و برای حوزه راه هزار و ۵۰۰ مبلیارد به تصویب رسید كه ۸۰ درصد آن تخصیص یافته است.
وی، اظهار داشت: همین طور برای حوزه زیرساخت های شهری هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تصویب گردید كه از این میزان نیز ۵۰ درصد تابحال تخصیص یافته است.

1398/07/23
15:23:17
5.0 / 5
5155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فوری خرید