رحمانی با اشاره به سهمیه بندی بنزین

دلیلی برای افزایش قیمت كالا وجود ندارد با متخلفان برخورد می نماییم

دلیلی برای افزایش قیمت كالا وجود ندارد با متخلفان برخورد می نماییم

به گزارش فوری خرید به دنبال افزایش قیمت بنزین از بامدادان امروز، وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: هرگونه افزایش قیمت كالاها به بهانه رشد نرخ بنزین ممنوع بوده و حتی برخی افزایش قیمت ها كه طی چند هفته اخیر به وجود آمده است، باطل خواهد شد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در جلسه ستاد تنظیم بازار كه امروز جمعه انجام شد اظهار داشت: ذخایر كالاهای ما در بهترین حالت امكان دارد. افزایش قیمت بنزین روی قیمت تمام شده كالاها از نظر تولید، حدودا اثر ناچیزی دارد، برای اینكه قیمت این كالاها بیشتر متاثر از حمل و نقل بوده و عمده حمل و نقل نیز با سوخت گازوئیل انجام می شود كه دولت هیچ تغییری در نرخ آن نداده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست اعلام نمود: در این شرایط هیچ فروشنده ای اجازه افزایش قیمت كالا ندارد؛ ولو اینكه مجوز افزایش قیمت داشته باشد. امروز همین طور تمامی مجوزهای افزایش قیمت كه طی چند هفته اخیر صادر شده بود را باطل می نماییم.
وی با تاكید بر اینكه اگر در هفته های گذشته مصوبه ای برای افزایش نرخ برخی كالاها هم داده شده باشد، همه را امروز باطل می كنم اظهار داشت: از امروز به بعد اجازه هیچگونه افزایش قیمتی به بهانه افزایش نرخ بنزین نمی دهیم و هرگونه افزایش قیمت تخلف تلقی خواهد شد.
به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، با تصمیم اخیر سران قوا، بنزین از بامدادان امروز جمعه سهمیه بندی شد. بر این اساس سهمیه شخصی خودرو های شخصی ماهانه ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده است. قیمت بنزین سهمیه ای نیز لیتری ۱۵۰۰ تومان، بنزین غیرسهمیه ای لیتری ۳۰۰۰ تومان و بنزین سوپر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.
منبع:

1398/08/25
01:39:18
5.0 / 5
5064
تگهای خبر: بازار , خودرو , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
فوری خرید